Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold feleségek, barátnők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold feleségek, barátnők, ti mit éreztek a pártok iránt? Szeretitek, megvetitek, lenézitek őket? Mi a ti előnyötök érzelmileg egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván alapból nem cuckoldnak indulnak a kapcsolatok. Hogy jutottatok el idáig?

2023. szept. 16. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon összetett mind érzelmileg, mind motiváció szempontjából, hogy ki miért megy bele egy ilyenbe. Meg az is érdekes lehet, hogy ez hogy hát a kapcsolatra és a párodra.
2023. szept. 16. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
szerintem egyszerűen unalomból, nekem volt már 6-éves kapcsim és naon untam már a seggét a csajnak, szal már szex közben csak úgy tudtam elmenni, ha másra gondoltam. Na ilyenkor lehet több dolgot csinálni, bevonni egy harmadikat, vagy szétmenni. Én a szétmenést választottam, mert nem láttam értelmét a kapcsolatozásnak, ha nem vagyunk exkluzívak, akkor inkább szingli vok.
2023. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Ahol megvetik / lenézik a párjukat ott akár cuckold, akár nem bizony nem tart túl sokáig a kapcsolat.

Swingerekből, privát bulikból rengeteg "cuckold" párt ismerek (sőt a részt vevő párok többsége nem csak alkalmi duó, hanem a hétköznapokban is együtt élő pár, nagyon sokan családot alkotva, közös gyerekekkel). Bármilyen hihetetlen szeretik egymást, sőt a közös szexcinkosság miatt gyakran sokkal jobban mint az "átlag" monogám párkapcsolatban élők. Közösen élik meg a vágyaikat, ami mindkettőjüket izgatja.

2023. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Addig tudtam felnézni rá míg fel nem hozta a témát hogy végignézné ahogy egy másik pasi megdug.

Egy pillanat alatt vége lett a kapcsolatnak.

Utána már nem volt a szememben férfi.

2023. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a hármotok válaszát. Mindegyik teljesen más aspektusát hozott be. Számomra nagyon értékes mind. Várok, hátha egy érintett hölgy is megtiszteltetés minket az érzései megosztásával.
2023. szept. 17. 07:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekel olyanok véleménye is, akik nem személyes tapasztalatból beszélnek, de az ismerősükről tudják, hogy... Mint a 3-as.
2023. szept. 17. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit sem nézem le emiatt. Nekem amúgy is vannak problémáim azzal hogy nem bírom sokáig egy monogám kapcsolatban. Így ez a probléma ki van pipálva. Azzal szexelek akivel akarok.


N

2023. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!