Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokat,nőket kérdezem mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat,nőket kérdezem mikor volt az elsö találkozása férfi nemi szervvel bármilyen formában és mit gondoltak?

Figyelt kérdés
Első találkozás

2023. szept. 17. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

14 évesen. Meglepődtem, hogy milyen nagy. Illetve felmerült bennem, hogyan fog ez beférni?!


De végül figyelmes volt így nem volt annyira fájdalmas, mint amiket hallottam róla.

2023. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
13 évesen. Kivettem neki.
2023. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Kivertem neki.
2023. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Bonyolult volt,mert nagyon-nagyon zavarban voltam.16 évesen,első petting,első barátommal.Előtte csak smároltunk,cicijeimet megfoghatta ruha alatt is,de nem mentünk tovább.Nálam történt,este sötét volt már,úgy nekem jobb volt,lekapcsoltam a tévét is.Akkor történt meg az,hogy először került le a bugyi is rólam.Vágytam is rá,meg tartottam is tőle.előtte csak fotón,videóban láttam,élőben nem.Én már meztelen voltam,rajta még az alsó rajta volt,gondolkodtam rajta,hogy odanyúlok,de nem volt bátorságom hozzá. :-) Ő tette a dolgát közben, felizgatott.Érezte ,hogy nem merem,vagy ő kívánta már nagyon és odatette a kezem.Így kezdődött,arra emlékszem,hogy kemény volt neki,próbáltam simogatni alsónadrágon keresztül.Izgalmas volt,majd letolta a alsóját,na ez újabb kihívás volt számomra,de már magamtól megfogtam.Kemény volt.Először élvezett el a kezemtől később,csak kézzel izgattuk még egymást,de jó volt.Utána már jobban ment,de az első az szerintem mindenkinek olyan fura volt.Vágytam is rá,de volt bennem félem is az új dologtól.
2023. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig figyelmes és segítőkész voltam a lányokkal, amikor az első alkalomra került a sor. Azért ez egy elég új, ismeretlen terület és mindenki jól szeretné csinálni.
2023. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
4. ez aranyos volt
2023. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

7 éves voltam amikor egy egy bácsi a metrón elém állt le húzta a zibzart és fogdosta magát

Mindent láttam amit nem kellett volna egy 7 éves kislánynak

Félelmet és undort éreztem és az egészet nem értettem

2023. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!