Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetőségem lenne az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetőségem lenne az egyik régi fantáziámat megélni, megtegyem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szubmisszív voltam. Amikor középiskolába jártam, akkor folyamatosan arról fantáziáltam, hogy az osztálynak a hangos, kicsit agresszívabb lányainak a lábát nyalom, és megaláznak. Már régen szexeltem, és felhívtam magamhoz egy prostit, és kiderült, h pont az egyik lány az a régi osztálytársaim közül. Amúgy pont ő tetszett a legkevésbé, és most már nyilván nem annyira durva, de még mindig elő-elő bukkant a gondolat, h mi lenne, ha szolgálnám. Mivel pénzért szexel, talán belemenne, ha nyalni szeretném a lábát. :D Szerintetek? Merjem bevállalni, vagy csak hülyének nézne?
2023. szept. 25. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha prostiról van szó nem mindegy hogy minek néz? Ha már prostinak ment nem hinném hogy nagyon mesélné bárkinek hogy mit csinálsz vele. Tegye meg amiért fizetsz ha bevállalja.
2023. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle, max nem vállal ilyet
2023. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Furfangos Frigyes ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Nincs veszteni valód.
2023. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, benne van:D
2023. szept. 26. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy ;)
2023. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Furfangos Frigyes ***** válasza:

Bejött az élet! 🤩


Hajrá!

2023. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!