Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk amikor először láttátok/l...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk amikor először láttátok/látjátok meg egy osztálytársatok vagy haverotok fütykösét akinek sokkal nagyobb mint a tiétek, irígylitek? Meg is mondjátok vagy hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem volt mire irigykedni mert az enyém volt nagyobb.
2023. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ki az itt, aki állandóan a másokát nézegeti? Nem vagy te véletlenül meleg? Miért nem abban a kategóriában kérdezel?
2023. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ilyen problémám nem volt mert lankadtan 12cm mereven 18 cm

Inkább rám irigykedtek tesi öltözőben és koli zuhanyzóban

2023. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: bakker egy hetero srác nem láthatja meg egy másik fiú cuccát pl egy öltözőbe vagy zuhanyzóba mikor egymás előtt leveszik a gatyájukat? Vagy nem gondolhat róla semmit? Senki nem állította hogy állandóan másokét nézegeti vki. Meg ha meleg lennék, nem ide írtam volna a kérdést elhiheted. Szóval nyugodtan lépj tovább ha vmi gondod van és ne oszd az észt nekem, mert még elfogy... xd
2023. szept. 26. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nézem mások farkát, mert nem vagyok meleg. Ha véletlen meglátom, az persze más, de agyalni nem fogok rajta... szólni meg pláne.
2023. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én zuhanyzóban láttam először meztelen srácot.

Nem hittem a szememnek amit láttam.

A heréi jócskán lógtak, kb 15 cm volt. De csak tipp.

A farka lankadtan hosszabb volt, mint a here. Bőven volt 20 cm fölött a farok.

Szóval egy ágyú volt a lába között a srácnak. 😁


Én meg ott álltam a zuhany alatt az én kis cerkámmal, ami lankadtan jó ha 7-8 cm, mereven is csak kb. 14-16 cm? 🤔

Nem mondtam semmit a srác méretére, csak megnéztem,de ki volt írva a, srác arcára a természetes büszkeség, hiszen tisztában volt a méretével.

Ő pl, meg sem szólta az én méretemet.

Ő is odapillantott, de semmi grimasz, semmi reakció, totál természetesen kezelt mindent.

Irigyelni nem irigyeltem, de bevallom, akkor tetszett meg a logó here látványa,ami sajnos nekem nincs, mert az is kb lógva 7-8 cm. 😞

2023. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én valami furcsa belső irigységet éreztem, és közben szégyelltem a sajátomat. Ülve próbáltam meg átcserélni az alsónadrágomat fürdőnadrágra, közben a combjaim közé begyűrtem a kukacomat, de az olyan rövid volt, hogy folyton kijött, nem maradt a combjaim takarásában. Szóval végül inkább csak gyorsan átvettem a fürdőgatyát, és reménykedtem, hogy közben nem szúrja ki senki a kis pöcsömet.
2023. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!