Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért taszítanak a vörösre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítanak a vörösre festett körmök? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Kedvelem a nőies nőket, szeretem, ha csinosan öltöznek, és a visszafogott sminkre is azt mondom, hogy jól áll nekik. De ha meglátom, hogy valakinek vörösre, vagy sötétebb színre van festve a körme (különösen a lábán!), akkor már egy ujjal sem lenne kedvem hozzányúlni az illetőhöz, annyira természetellenesnek érzem. Az én fejemben csúszott félre valami? Vagy fogadjam el, hogy ilyen furcsa az ízlésem?

2023. szept. 28. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert nem tetszik azt kész
2023. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen bajom
2023. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem se tetszik. A piros meg végképp nem. Ilyen pénzes, erkölcstelen nagymama figura ugrik be, ha meglátom az ilyen körmöket. Viszont aki ezt szereti az használja egészséggel. Nem vagyunk egyformák. :)
2023. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Van, akinek jól áll, de alapból nekem sem tetszik.
2023. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Baromi izgató pedig
2023. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!