Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik a cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a cuckold?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 08:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik.
2023. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Volt ilyen párom

Eleinte izgalmas volt

De mikor kiderült hogy a Bullok fizettek a páromnak azért h engem megdugjanak

Megundorodtam . És ki is raktam a csávót

2023. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszik. De én választok pasikat és mostanában itthonról is elzavarom a pasim.
2023. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Haha ez kemény 😀 amúgy engem izgat férfiként mind a két oldal. De ez nőtől függ inkább, amelyik faszfuggobb ő jobban kell neki, akit kevésbé izgat a szex nem gondol ilyenekre. A szexfuggo noim mind benne lettek volna irányított hármasban. Ki kell fogni, ugyanígy én is szálltam be harmadiknak
2023. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik! Mondom ezt úgy hogy voltam felszarvazott és felszarvazó is. Az érzés nem azonos a két oldalon!
2023. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Nő vagyok, még nem volt ilyen párom.
2023. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbálnám , de én inkább csak végignézni szeretném . 46 F .
2023. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

2/ Miért a pénzből neked nem adott a pasid? Tudom hogy egy nő számára igen megalázó ha pénzért szexelnek vele , de ha már cuckoldról volt szó , akkor ezt is fel lehetett volna fogni , egy fajta játék része ként .

Lehet hogy meg kellett volna ezt beszélnetek egymással , mert lehet hogy a pasid számára ez a dolog még + izgalmat vont bele az egész cuckoldotokba .

Tisztáznia kellett volna számodra , hogy te ne érezzed ez miatt magadat egy prostinak esetleg .

2023. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2023. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene.

De ha a feleségem úgy bánna velem, mint a #3 a férjével, akkor azért szelíden, de határozottan nemet mondanék. Más dolog a szex, és más dolog, hogy csak úgy elzavarnak otthonról.

2023. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!