Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt a pasiddal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt a pasiddal szexelni ugyan azon a napon, hogy mással is csináltad?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mivel tudott róla így nem volt para
2023. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy tudott róla?
2023. okt. 1. 10:19
 3/8 Mélybenyomás ***** válasza:
54%
Én férfi vbagyok, de olyan volt, hogy délelőtt a szeretőmmel szexeltem, délután a párommal és jó volt mindkettő, és jó érzés volt mindkettőt kielégiteni..
2023. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én is férfiként válaszolok: egyszer volt olyan, hogy kb 12 óra alatt 3 különböző csajjal voltam: egy kaland éjjel, délután az egyik exemmel, este a csajommal. Rossz élményként maradt meg, mocskosnak éreztem magam és a mai napig szégyellem magam a csajom előtt, pedig régen volt, soha nem derült ki és már nem is csajom.
2023. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én a szomszéd sráccal keféltem rendszeresen, a két lakásnak közös volt az erkélye és csak egy átléphető kis korlát választotta al... volt olyan amikor átléptem tőle és már másztam is a pasimra... nem is egyszer. De fordítva is. A pasim nem tudott a szomszédról így vele inkább az izgatott, hogy nem tud róla. A szomszéd srác nyilván tudott róla, elmondtam most dugtuk a pasimmal és ő extrán élvezte ilyenkor a szitut...
2023. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Jó volt bár jelen volt ő is
2023. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Jó volt 2 pasi spermája keveredett bennem..
2023. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor volt ilyen ha a pasim kezdeményezett, magamtól sosem másztam rá ha előtte a szeretőmmel voltam. De nyilván nem mondtam nemet, nem akartam hogy gyanús legyen...

Igaz, csak pár hónapig tartott, utána szakítottam a pasimmal a szeretőm miatt.

2023. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!