Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több helyen olvasom, látom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salk44 kérdése:

Több helyen olvasom, látom, hogy az nők szeretik az orális szexet. Ez valóban így van, mert én még nem találkoztam ilyen nővel?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Az a te dolgod, hogy te kivel találkoztál.


Felejtsd el ez a dumát, hogy A NŐK. miért lenne minden ember, és ezen belül mindenki, aki egy nemhez tartozik, ugyan olyan???? Kicsit összetettebb gondolkodást!

2023. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb nő a párjával/partnerével szereti. Nincs ebben semmi különleges vagy hihetetlen dolog.
2023. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "a nők". Sok nő szereti az orális szexet, sok nő nem szereti az orális szexet. Nem lehet általánosítani, pont ezért lényegtelen, hogy te eddig milyen nőkkel találkoztál.
2023. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Én pl megalázónak találom, sosem csináljuk.

7éve tökjól elvagyunk így.

2023. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Söt!!! Sokkal több nö szereti az orális szexet, mint ahány nö szereti az orális szexet! (Leforditom: Sokkal több nö szereti a nyalást, mint ahány nö szereti a szopást.)
2023. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

5ös

Ez sem mindig igaz, barátnőm pl egyáltalán nem szereti a nyalást, nem azért mert béna vagyok (lehet az is), hanem egyszerüen őt sosem izgatta, nem élvezi. Cserében imád szopni.

Amúgy volt nekem is néhány csajom, aki nem akart szopni, vagy láthatóan nem szívesen csinálta. De a többség imádta.

2023. okt. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem orálisan kényeztetni a férjem és nagyon jó érzés hogy örömet élvezetet adok neki.33N
2023. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!