Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tinilányok! Buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tinilányok! Buliban valóban könnyen adjátok magatokat manapság? Én régóta nem járok bevallom és folyton azt hallani, hogy az alkalmiszex melegágya lett ez, egy pia után, már automatikusan mennek alányok a wc-re...

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 16:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Haverom mesélt ilyeneket.

Mikor konkrétan egy 30as nő mondta hogy lefekszik velünk de csak hármasban,beijedt a rohadék és besértődött.

2023. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen 23/l
2023. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Dr.Fingom sincs ***** válasza:
22%

Szia 2-es! Iszol valamit édes?😋😄

23/f

2023. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
25 éve is dugtunk,ha kedvünk volt.És nem kell ahhoz inni.
2023. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%

Így van jól mondja a kis fiatal 4-es válaszoló 55 éve is dugtunk ha kedvünk volt ez ilyen.


Sőt hallottam nagymamám mesélte ,hogy az ő idejében napóleon is dugott ha kedve volt.

2023. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Sőt Szodoma és Gomorra idején volt csak igazán nagy b@szatás, de szó szerint gyermekeim... De most itt rohadtul nem erről van szó
2023. okt. 6. 18:48
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Te írtad,hogy manapság.Szerinted régen nem dugtak?Csak a mai tinik?Akkof is volt alkalmi.Ismerőssel,ismeretlennel.Menj bulizni,próbáld ki.Ha szerencséd van megállnak neked.Ha nem,akkir húzogatod magadnak.
2023. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tesó, azért kérdezem igen, mert amikor még én jártam, nem szoptak le simán egy sörét, ma viszont konrétan ennyire laza a szitu a fáma szerint, engem ez érdekel, nem az, hogy 86-ban is dugtak e az emberek.
2023. okt. 6. 19:00
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
86ban még csak anyam csöcset szoptam.De nem tudom milyen bulikba jartál,mert én szoptam kulturház mellett a baratomat,ugy hogy közben járkaltak.Voltam házibuliban,ahol dugtunk,mellettünk 20 centire egy másik pár megint.Egy másik csajt a lépcsőn öt méterre az emberektől.És nem piáért.Olyan is volt,aki azért,vagy egy cigiért.De a legtöbb élvezetből.
2023. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Hogy a fenébe működnek ezek a dolgok? Szórakozóhely bulija? Múltkor morrisonsban voltam, és ezen gondolkoztam. Egyrészt világos van, másrészt kígyózó sorok vannak, az amúgy elképesztően ótvar wcnél. Tényleg itt bsznak emberek?
2023. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!