Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak számít az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít az orális szex?

Figyelt kérdés

Párkapcsoltban, ha egy harmadik féllel csak és kizárólag orális szex van (csók,szerelem,dugás nélkül, pusztán szeretjük egymást szájjal kielégíteni odalent...), mert mondjuk a párunknak az pont nem az erőssége, de amúgy őt szeretjük, vele dugunk stb.


Kinek mi a véleménye erről? Voltatok már ilyen helyzetben?



2023. okt. 7. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem, feltéve h tud róla a párom és elfogadja
69 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha ki van mondva, hogy szabad az út, vagy nyitott kapcsolat van, akkor nem. Ha nincs ilyen megállapodás, akkor egyértelműen megcsalás.
2023. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam, és természetesen ugyanúgy megcsalás.


Minden megcsalás amiről a párod nem tud és mással olyat csinálsz ami feltételezhetően rosszul esne a párodnak, és igen.. az orál, a csók, a tapizás, egyéb fétises dolgok pont ilyen kategóriába esnek.

2023. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy megcsalás. Már az is megcsalás, hogy hazudsz arról, hogy hol voltál, kivel voltál stb. Ráadásul te magad is orális szexnek hívod, azaz szexelsz mással saját magad szerint is. Hogy lehetne ez nem megcsalás?
2023. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Hatalmas vita volt egyszer erről munkahelyen:)

Természetesen megcsalás, hiszen olyan dolgot csinál az egyik, ami a másiknak fáj ha megtudja. Fordított esetben a kérdező is nyivákolna hogy megcsalták.

De amíg ö a csalfa addig keresi a kifogásokat

2023. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Minden szexuális tevékenység az

N

2023. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha én jobbkezes vagyok de bal kézzel vettelek pofán akkor tulajdon képpen nem is ütöttelek meg.


Kb ugyan az a szint ha állva csinálod nem megcsalás mert nem feküdtetek le 😅😅😅😅


N

2023. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű minden megcsalós kérdésnek pontot tenni a végére. Fel mered hozni a párodnak? Meg mered őt kérdezni róla? Nem? Akkor meg is van a válasz. Ha közös megegyezés az alapja, az más.
2023. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Hát én most férfiként mondom hogy nagyon szomorú vagyok 5 -ös hogy te ezt nem tudod...

Az Orális szex az nyalást és szopást jelent. Magyarul szájjal kényeztetést...

Ti nem szoktatok ilyet a pároddal ? Szerintem nem, és ez szomorú

2023. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
uh félreolvastam 5 -ös... a minden helyett milyet olvastam. Nem mindegy :)
2023. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megcsalas... Milyen felfogas ez.😒
2023. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!