Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Dugnátok úgy egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Dugnátok úgy egy csaj punciját, hogy közvetlen előttetek már 1-2 haverotok tele durrantotta?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem finnyázok ezen
Nem, undorítónak tartom
Talán, részegen
55 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon tetszene a szitu :D
2023. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez eddig egy teljesületlen pont a bakancslistán. Valamiért izgat.
2023. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen, benne voltam én is, amikor belelőtt...
2023. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Engem nem izgat a dolog.


DE


Ember érdekes faj a péniszét tekintve is. Van ugyanis a tetején a makk, az állatoknak ilyenje nincsen. Ez arra jó, hogy az adott nővel előbb közösült férfi spermáját kigereblyézze vele. Ezért jó ha minél hosszabb és minél vastagabb a pénisz.


A többi állattal ellentétben bizonyos majmoknál megfigyelték hogy a hímek péniszmérete korrelál a hierarchiában betöltött helyükkel. Ez minden bizonnyal az embereknél is így lenne, csak most már civilizáció van, ruhát hordunk stb


Kis péniszű, vagy péniszüket kicsinek gondoló férfiak ne csüggedjenek! A nőt orgazmushoz juttatni nagyon nem csak a méreten múlik. De ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor azt el kell mondanom, hogy egy kutatás eredménye az, hogy ha egy kisvékony péniszű férfi nem juttatta orgazmushoz a nőt és egy nagyvastag péniszű férfi SEM juttatta orgazmushoz, akkor is jobb élmény a nagy, de inkább pszichológiailag, hogy egy nagy férfi tett magáévá.


Az is igaz sok férfira, hogy ha csak úgy érzi, hogy a párja megcsalja őt. Akkor utána sokszor tovább bírja és egy kicsit talán durvábban is fogja dugni a párját. Ugye hogy a rivális hím spermáját kitessékelje onnan, ha még nem késő

2023. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Összesen öten voltunk. Nem tudom elöttem hányan löttek bele. Azt sem, hogy utánam. Ráadásul aki akart, többször is sorra került. Meg a lány néha kifolyatta a nagyját és megtörölte zsepivel.
2023. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
57%
Ki is nyalnam
2023. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer volt csak ilyen, részeg voltam és nagyon kanos és kellett egy lyuk. Újra nem tenném meg, utólag elé undi volt
2023. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nem finnyázok ezen. Feleségemet úgy dugtam, hogy először a haverom élvezett bele. Később az ő feleségét fordított sorrendben dugtuk meg. Legjobb az ondós punciváladékban tocsogni. De komolyan! 😉
2023. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen több alkalommal is volt
2023. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Siman . Volt ra pelda 2x
2023. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!