Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti átlagosan mennyi idő alatt tudtok elmenni ha a párotok orálozik nektek? El tudtom egyátalán?

Figyelt kérdés
Azért lennék kíváncsi a dologra, mert az én barátom nem tud elmenni ha csinálom neki. Legutóbb 40 percig próbálkoztunk de azt mondta hiába jó esély sincs rá hogy elmenjen. Azt mondta nagyon jó ahogy csinálom, nagyon élvezi, de én úgy érzem annyira csak nem jó neki mint mondja ha egyszer nem megy el soha.

2023. okt. 9. 09:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Párom két perc alatt kicsinál.
2023. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kell 3 percig szopni... Barátom gyorsan elmegy a szopástól.

De szerintem nincs evvel baj, nálunk van amikor szex közben nem megy el, mert épp nem vágyott úgy rá.

Az viszont becsülendő, hogy 40 percig szopkodtad kitartóan... Én a nyalókát is megunom 10 perc után...

2023. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk csak előjáték a szopás ezért nem megy el olyankor.
2023. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy bármeddig csinálhatná akkor sem mennék el, van, hogy 5 perc alatt kivégez.
2023. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod?
2023. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%

Nekem kb ha ügyesen csinálja 15-20 perc bár ha nagyon felvagyok izgulva azért akkor kevesebb.

22F

2023. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzelmileg nem vagyok érintett, akkor két perc alatt szájba lövöm a partnert. Érdekes módon, ha szerelmes vagyok, akkor viszont rettentő nehezen megyek el orál közben, akármennyire élvezem, bármennyire jól szopik a párom.

Az én lelkem így működik.

2023. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem nagyon tudok elmenni tőle.. de lehet csak a rossz tapasztalatok alapján. Ha sikerül is akkor is kb 30 perc..


😔

2023. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az asszony tud szopni, attól 2-3perc alatt az agyvelőm is kijön! 🤣

Ha irányítom, kérem hogy lassan, óvatosan, néha le is állítom, akkor úgy eljátszadozik vele 10-15 percig is.

Mindkét verziót imádom! 🙂

2023. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy mértékben nő függő, és felizgultság függő is. Volt, aki ha órákig majszolgatta volna se megyek el, de aki tapasztaltabb, és technikát is visz bele, az gyorsan célt érhet, ha nagyon üríthetnékem van.

Az eddigi rekordom egy útszéli prosti volt, gumitól számolva 3 perc alatt lerendezett. Olyan volt, mint egy szivattyú. KO. De mentségemre legyen mondva, hogy nagyon fiatal, és csinos is volt, nem csak tapasztalt.

Az átlag úgy 5-20 perc

2023. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!