Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orálisan kényeztetni szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kényeztetni szerető lányok, Ti mennyire vagytok elégedettek a technikátokkal, a francia tudásotokkal?

Figyelt kérdés
Ki mernétek próbálni magatokat mondjuk egy orálszex megmérettetésen?

2023. okt. 10. 13:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom te lennél akin ki kellene próbálni. Szánalmas próbálkozás.
2023. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
De rohadt gyerekes feltételezés, hogy versenyt szopnék valakivel. A párom elégedett vele, ez bőven elég. Nincs technika, meg tudás emögött, ez nem atomfizika. Élvezettel kell csinálni, a másikra oda figyelve.
2023. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Annyira gáz ez a kérdés is,meg jó sok több itt.

Annyira szánalmas.

Nem csodálom normális ember nem nagyon jár erre.

2023. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

Én párom ügyes ebben. És egyszer beszéltük, és mondta hogy milyen kár, hogy pont ebbe tehetséges meg gyakorlott nagyon, mert ez pont olyan amivel így nem lehet pénzt keresni meg büszkélkedni.


Mondtam neki, hogy lehet hogy tőlem kell megtudnod de amúgy van egy ilyen szakma ahol ezért sokat fizetnek :D bár hogy mennyire lehet büszkélkedni vele azt nem tudom, én büszke vagyok rád nagyon.


Szóval ha barátnőmnek nem lenne párja és ilyen maszkban csinálhatná, hogy ne ismerjék fel. És előtte megiszik egy másfél üveg bort. Tényleg szép nagy farkú fiatalembereket kéne szopni és azért lenne több versenyző hogy meglegyen a versenyszellem és még jó lenne 7-8 évet visszamenni amikor még 18-19 éves volt akkor lenne szerintem 1-2 százalék esélye hogy indul egy ilyen versenyen.


És ha bárki félreértené a barátnőm nagyon hűséges, nem is öltözik rib4ncosan, amit az ágyban csinál hát fogalmazzunk úgy hogy odaadó.

2023. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Meg senki nem mondta hogy rosszul szopok, mindneki élvezte eddig,23/l
2023. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Mint ahogy a férfiaknak fontos és büszkék rá, ha jó megtudják dugni a nőket, így a nők is nagyon büszkék, ha jól tudnak szopni.
2023. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem versengek

Nincs értelme

A parner visszajelzése és testi reakciói egyértelmű h jól esik neki amit csinálok


N

2023. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

#7

Ez így van, jól esik neki, de attól még lehet azt gondolja, hogy más nők sokkal jobban szopnak, és persze tényleg nem verseny ez, mégis a szexuálisan aktív nők 95% jobban akar szopni mint vetélytársai.

2023. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes, normális válaszokat. A 8-ashoz hasonlóan én is úgy gondolom, hogy a lányok többségét izgatja, hogy vajon más csajok hogyan szopnak és aki szeretne minden téren fejlődni vagy önbizalomhiányos, gátlásosabb az biztos örülne, ha fejlődhetne ezen a téren. Erre egy olyan alkalom, ahol egymást is láthatják a lányok élőben, illetve ugyanattól a pasitól kapnak hasznos visszajelzéseket a technikájukkal kapcsolatban szerintem elég hasznos lehetne :-) Persze akár az is jelenthetne plusz motivációt a résztvevőknek, ha a verseny győztese valamilyen jutalomban részesülhetne. Erre is van több elképzelésem...
2023. okt. 11. 14:56
 10/23 NTBS ***** válasza:
100%
Férfiként írom, hogy minden nő aki csinálja azt hiszi, hogy jól szopik. Pedig nem. Ez a kegyetlen igazság.
2023. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!