Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti kóstoltátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti kóstoltátok már meg a saját spermátokat?

Figyelt kérdés

A barátom szeretne a számba élvezni és én benne is vagyok de mondtam neki ha esetleg nem lesz a legjobb az íze nem nyelem le.

Erre rávágta, hogy nyugodjak meg nincs rossz íze kíváncsiságból már ő is "megkóstolta magát" de ne nézzem ez miatt melegnek vagy hasonló mert másé egyáltalán nem érdekli.

Meg, hogy nyugodtan kóstoljam meg magam mert, legalább tudom milyen az ízem odalent.

Hát nem tudom, azt hiszem én saját magam inkább kihagyom, kíváncsi vagyok de ez nem lenne fura?



#szex #íz #Spera
2023. okt. 13. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem csinálják mert az b.zis


Mi lányok nyeljük

Meg szopjuk akkor is mikor már a punciba volt

Nyalás után is megcsókoljuk a pasit


Normális ember a saját test nedvétől nem undorodik.


N

2023. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért volna fura a sajátod megkóstolni, ha más is megteszi? És te is a másét? Mármint mi????! A sajátod kóstolgatásánk kellene talán a legnormálisabbnak lennie. Persze nem úgy értem, hogy izgasson stb. Csak hogy tudd milyen.
2023. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Én már kóstoltam meg a spermámat, igaz, domina parancsa alapján, különben a világért se tettem volna. Fel se merült korábban...

Egyébként semmi íze nem volt.

2023. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2

Nekem furcsa de nincs vele bajom ha valaki ezt megteszi félre ne értsétek mert azért én is kíváncsi vagyok.

Viszont eddig eszembe se jutott addig míg a barátom nem mondta, hogy ő már próbálta.

2023. okt. 13. 18:23
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Már csak azért is megkóstoltam, mert kíváncsi voltam milyen az a "szörnyű íz", ami miatt sokan konkrétan soha nem hajlandók örömet okozni a párjuknak a szájba élvezéssel.

Természetesen semmi extra rossz, ennél sokkal nagyobb dolgot is bevállok/nék a párom élvezetéért, de mindegy hozzászoktam, hogy mások nem hajlandók annyit adni mint én.

2023. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Kíváncsi voltam milyen.

Nekem édes.

A puncinedvet szívesen nyelem.

2023. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen,úgy hogy a csajból folyt vissza nyalás közben.
2023. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Miután elélveztem a csaj szájában, megcsókolt. Fura volt, de ha ő engedte a szájába, majd a csók után lenyelte, akkor én mit nyavalyogjak? :)

A vérem is kiszívom, ha elvágom az ujjam. Az is én vagyok. Szerintem ez fejben dől el.

2023. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Kóstoltam. 24/F
2023. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Kóstoltam már. Kíváncsi voltam, hogy mit nyelnek le a lányok. Igazából rosszabbra számítottam előtte, szerintem egyáltalán nem vészes. Benne lennék a spermás csókban is szájba élvezés után, de ehhez még nem volt szerencsém.
2023. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!