Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lessz más a gyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lessz más a gyűrű felhúzása után?

Figyelt kérdés

A kérdésem CSAK házas emberekhez szól!!!!Aki nem házas lapzzon tovább.

Miért van az hogy mikor megismerkedtünk jártunk eljegyeztem stb. Volt minden de minden szó szerint minden ,de a gyűrű felhúzása után fáj a fejem nincs kedvem fáradt vagyok hagyjuk már stb.

Ez a nőkbe bele van generálva?

Barmi privát van szívesen fogadom.



2023. okt. 13. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ez csak a kezdet üdv a klubban
2023. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanazt tudom mondani mint az 1-es, üdv a klubban. Sok nőnél három fázis van egy kapcsolat során.

1. Kapcsolat előtti/eleji időszak amikor arra is kényesen ügyelnek, nehogy valami rosszat mondjanak.

2. Amikor kicsit már elengedik magukat de azért próbálnak a kedvedre tenni.

3. Eljegyzés/házasság után amikor már..... Hát értitek.

2023. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen. Nem tudom, hogy egyes nőknél miért lesz ez.
2023. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs.
2023. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én meg azt hittem a péniszgyűrűről szól a kérdés 😅.


Ja, hát tudod, ő már nyeregben érzi magát, ha elválsz megkopaszt, szóval az energiaminimumra törekszik.

2023. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.

Előtte:

Azelőtt mindig minden körülmények között, balatonban, erkélyen, kocsiban, sátorban, erdőben. Minden amit elképzeltél meg lett valósítva, élvezte minden percét.


Utána:

Csak ágyban, csak fürdés után, szopás, nyalás csak néha, a többi perverzió ...

Fáj a fejem, fáradt vagyok, most jött meg, stb


A pasit felhívja a felesége:

A kocsi túlmelegedett, mit csináljak?

Mondd neki hogy fáj a fejed.

2023. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem mondja mindig, hogy fáradt. Na ezt kapjátok ki😂
2023. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh... Pár éve azt mondtam volna, hogy igazad van és a nők be vannak erre kalibrálva... de.

És itt jön a lényeg!

Többször is majdnem elváltunk -és ebben a szexnek, vagyis a hiányának is jelentős szerepe volt. Aztán elgondolkodtam, hogy mennyit változott értem/a családért. Szült egy- majd két gyereket, kilók jöttek, mentek. A teste megváltozott, felelőssége lett. Beszűkült a mozgástere, a tudata, mikor otthon maradt a gyerekekkel és egész nap csak a visítást hallgatta. Stb.

És én miben változtam? Hozzá képest nem sokban. Persze a családfenntartó én vagyok, és segítek neki, de hozzá képest az én életem/testem/igényeim nem igazán változtak meg. Ezután elkezdtem figyelni őt. Hogy mit szeretne, mi esne neki jól. Közben sokat lelkizünk, beszélgetünk. Mára a szexben nyitottabb lett, mint én. És élvezem! Szóval van kiút, csak ne mindig a másikban keresd a megoldást.

41F

2023. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Váó kedves 8-as ez nagyon nyitott és előremutató hozzáállás! Jó lenne, ha sok más férfi is így gondolná/látná.

Sokan csak azt látják, amit akarnak

2023. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9. Egy probléma soha nem úgy oldódik meg, hogy mindenki más hibás.

De valóbam így gondolom, ahogy leírtam. Ha kizárunk minden tőlünk függő dolgot -természetesen, ami nem testi adottság, mint pl. egy mikropénisz, leadható túlsúly, türelmetlenség, stb.- egy problémából, akkor lehet elkezdeni mást hibáztatni.

2023. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!