Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mutatnatok nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mutatnatok nekem olyan pasikat, akikre Ti irnatok ra eloszor, ha tarskereson meglatnatok?

Figyelt kérdés
Van az a pasi egyaltalan, ahol Ti kezdemenyeznetek? A kinezet a donto vagy a profil tobbi resze is? Volt mar olyan, hogy a kinezet miatt nem irtatok volna ra, de a szoveges tartalom miatt viszont igen?

2023. okt. 16. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
2023. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért írnának ők, amikor naponta annyi levelet kapnak hogy válaszolni sincs idejük mindenre? Te írnál bárkinek is ha folyamatosan bombáznánam a levelekkel? Mondjuk kapnál napi 20-30at?
2023. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak pár hétig voltam fent társkeresőn (Bumble), de hamar egyértelművé vált, hogy nem az én világom az ilyesmi.

Láttam rengeteg nagyon helyes és vonzó srácot, de a legtöbbre nem írtam rá (eleve csak akkor lehetett írni a másiknak, ha mindketten jobbra húztatok), mert rendben, vonzó, de semmilyen információ nem volt kint róluk a nevükön és korukon kívül. A képekből se igazán lehetett rájönni, hogy például milyen hobbijai és érdeklődései vannak (ami számomra nagyon fontos). Amikor írtam valakinek (mert a kölcsönös jobbra húzást követően úgy adódott a dolog), akkor az első üzenetemben mindig valamelyik hobbijára kérdeztem rá, ami vagy az írásból, vagy a képekből volt egyértelmű.

Nyilván nem kell egy profilon mindent leírni magadról, de valami kiindulási alapot érdemes. Legalább azt, hogy egyáltalán mit keresel (alkalmi? szexkapcsolat? hosszútávú kapcsolat?).

Ismételten, a képek sokat tudnak segíteni. Csak pár példa, hogy én például milyen képek alapján írnék rá valakire (ugyanis mindegyiken egy számomra vonzó férfi van, akivel láthatóan legalább egy közös hobbink van):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Számomra fontos, hogy az írás alapján szimpatikusnak tűnjön, de az is, hogy külsőleg is legyen az esetem. Több dolognak kell összejönnie, a páromat se egy-két vonása miatt szeretem.

(Egyébként nem bántam meg, hogy regisztráltam, ugyanis a Bumble részben barátkereső is, így az oldalnak hála szert tettem néhány nagyon jó barátra.)

25/N

2023. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!