Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csajnak eddig mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak eddig mindig izmos, helyes barátai voltak akkor van esélyem vékony testalkatú, átlagos fiúként?

Figyelt kérdés
Gondolom korábbi fiúkhoz képest én nem lennék elég vonzó:(
2023. okt. 17. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Sokkal fontosabb a nőknek hogy nagy-e a farkad
2023. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy eddig milyen barátai voltak semmit nem zár ki.

Nekem pl. két előző párom magas (190+) és izmos testalkat volt, a mostani párom kb 180 cm, vékony és mégis vonzónak tartom.

2023. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy ezt megkérdezted, nagyban csökkenti az esélyeidet. Amúgy igen, van esélyed.
2023. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Honnan tudjuk? Sem őt sem téged nem ismerünk.
2023. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem kizáró ok. Attól még, hogy korábban kivel járt, simán lehet, hogy te is tetszel neki.
2023. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire besz.ri riadt kisfiú módon próbálod meg akkor tényleg nincs esélyed. Ha helyrerázod a tökeid és vagányan odaállsz ahogy kell, ahogy egy Férfi csinálná akkor talán igen.
2023. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!