Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek szilikon mellei vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szilikon mellei vannak, engedné-e egy pasinak, hogy megfogja, ha már kialakult egy bizalom felé, de kapcsolat nincs és vélhetően nem is lesz köztük?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, sosem volt problémám a nők terén, tehát nem a szűzfiú kategória vagyok. Viszont a minap gondolkoztam, hogy sosem voltam olyan nővel, akinek a mellei nem eredetiek. Nagyon kíváncsi lennék a tapintásra, érzésre. Ha van köztetek, aki ismerkedés után engedné?:)

Nem vagyok troll, nem vagyok aberrált állat, tényleg ennyi a célom és "próba babának" sem szeretnék senkit használni cici terén. Tényleg csak, ha megvan a beszélgetés és úgy gondolja, hogy bízik bennem annyira.

Köszi, hogy elolvastad:)



2023. okt. 20. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nem próbababák a nők, hogy játékszerként fogdossák. Te sem engednéd hogy a himblimbid fogdossa más akitől nem akarsz semmit nem igaz?
2023. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság. Viszont azért is írtam, hogy bizalom (akár barátság) kialakulása után. Egy nőt se használnek ki. Sosem tettem. Megértem ha nem, de igy fair részemről szerintem, hogy ha nyilt lapokkal kommunikálok. Az pedig, hogy kialakul-e más azt nem tudni:) De semmiképp nem akarok egy nőt sem tiszteletlenül próbababának használni.
2023. okt. 20. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
#2 ne azzal kezd, hogy jaj úgy szeretnék a barátod lenni, csakhogy megfoghassam a melledet. Szimplán "csajozz", akár szilikon akár természetes melle van, érd el a vonzódást, vágyat, bizalmat mintha normál módon ismerkednél. S akkor nem csak a mellét fogod meg :) Elvégre a csöcsörészésnél mégiscsak nagyobb feeling amikor rajtad lovagol és úgy fogod a melleit nem igaz? 😅
2023. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as! Ezzel nincs is baj és igen, tudom, hogy jobb, ha több van, mint mell érintés. De ilyen téren nem is volt sosem gondom. Ugy viszont sajnos nem lehet ismerkedni, hogy "hello, a melled milyen?" . Aztán, ha nem "eredeti", akkor oké, ha igen, akkor meg továbbállok. Ezért írtam ide ki a kérdést, mert ha valaki nyitott az ilyen keblű nők közül a beszélgetésre, akkor majd ők eldöntik, hogy mi fér bele és mi nem. Elvégre mindig a nő dönt:)

Ja, és nem a mellméret a lényeg most sem. Nem kell hatalmas szilikon cicikkel bírnia. Teljesen mindegy mekkora. De szeretnék egyszer (nem paraszt módon) megérinteni egy ilyen mellett.:)

2023. okt. 20. 12:44
 5/9 Lilluci27 ***** válasza:
86%
nem
2023. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2023. okt. 20. 13:11
 7/9 Ywerd ***** válasza:
87%

Szórakozóhelyen több mint húsz éve engem is érdekelt, most 42 vagyok, táncoltunk egy csajjal , bejöttem neki elvittem egy boxba, csók - tapi, utána kint orál,és hátulról,meg lovagolva meg is volt , de a melle nem tetszett.


Szerintem a legtöbb csaj büszke a nagy szilikon cicijeire,keress egyet nyugodtan, dicsérd meg,szerintem ha kellően laza és magabiztos a fellépésed , simán megmutatja/meg is foghatod aktus nélkül is .

2023. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem engedném. A melleimhez (pont úgy, mint bármelyik másik testrészemhez) csak a partneremnek lehet köze.
2023. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zol56 ***** válasza:
91%
Egy egyenes kérdés volt normális magyarázattal. Valószínű a kérdés nem a kapcsolatban élőknek szólt. Egy normális hangvételű kérdés amire a válasz igen vagy nem. Ilyen esetben nincs szó játékszernek tekintésről, próbababának nézésről, kihasználásról. Lehet egyszerű kíváncsiság kis erotikus töltettel. Ettől még a kérdés normális.
2023. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!