Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikro péniszel megéri ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikro péniszel megéri ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint összesen 7,2cm és félek hogy kinevetnek miatta és elmondják pár ismerősömnek.

2023. okt. 20. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Én a kicsi péniszemmel is képes vagyok nagy meglepetést okozni.

18L

2023. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni mindenképpen kell és ki kell ismerni a partnert, mielőtt a dolgok komolyra fordulnának. Ha mélyek az érzelmek, akkor egy ilyen "kozmetikai hiba" nem okozhat gondot. Gondolj arra, hogy a leszbikus nők évtizedeket tudnak leélni egymással úgy, hogy semmilyen pénisz nem jön be a képbe.
2023. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tövig tudják szopni.
2023. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem mikro pénisz, a mikro pénisz konkrétan mikro szóval 1 centi alatt
2023. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


"mikropénisz abnormálisan kis méretű péniszt jelent. Dr. Jamin Brahmbhatt urológus szerint általában a 9 centiméternél kisebb erektált hímvesszőt sorolják ebbe a kategóriába"

2023. okt. 20. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Lányokkal jobban megéri.
2023. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat….. nincs erre valami plasztikai megoldás?
2023. okt. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mármint mereven 7,2 cm? Biztos, hogy nem lankadtan annyi?


Egyébként az ismerkedést nem kell feltétlenül feladnod teljesen, viszont ha tényleg ennyire extrém méretről van szó, akkor én nőként azt mondom, hogy mindenképpen az a sportszerű, ha ezt már az ismerkedés elején tisztázod az adott lánnyal. Minél tovább halogatod, annál cikibb az ilyesmit bevallani szerintem. Pláne ha konkrétan vetkőzésnél derül ki a dolog, az garantáltan mindkettőtök számára roppant kínos lesz.

2023. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as nem, lankadtan csak 4cm
2023. okt. 25. 07:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy amúgy? Lánnyal voltál már azért? Ha igen, hogyan ment a dolog?
2023. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!