Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmasoztam szobatarsammal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmasoztam szobatarsammal meg a nőjevel es azóta szobatarsam nem szól hozzam?

Figyelt kérdés

Egy hete én (23) ranyitottam szobatarsamra meg a barátnőjére (20,18) és ahogy épp bezartam volna az ajtót a csaj oda hívott hogy csokoljam meg

rá néztem szoba társamra ő meg csak bólintott hogy oké úgyhogy odamentem és megtettem,közben lehúzta a nadragom és következő pillanatban már a szájába volt a farkam

Hatatt fordított és betettem neki,kb 10 percig csináltuk ketten szoba társammal majd ő elment,én meg folytattam úgy 15 percig mire enis végeztem. Életem legjobb estéje lol

Viszont azóta Szoba társam nem beszél velem és ismerem évek óta eddig mindent elmondott és jóban voltunk,de azóta kerül és hideg velem. Ok voltak akik akarták ezt az egészet nem en,úgyhogy nem tudom hogy kellene felhozni a témát és megbeszélni ezt az egészet

A lány biztos nem érez irántam semmit és én sem iránta


2023. okt. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Éjszakás műszakban voltál és most ébredtél fel? Rossz lehet.
2023. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdés végülis?
2023. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám ezt megbeszélni vele anélkül hogy odaig fajul a dolog hogy nagyon osszeveszunk?
2023. okt. 20. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Amikor felébredtél nem volt rossz érzés?
2023. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a csaj már tudott rólad korábban, mármint hogy a szobatásrad beszélt neki rólad. Talán a csaj is számítva rád csinálta a szobátokban. Talán tervszerűen történt minden, és most a csávó azért dúl, mert vele meg a csaj között alakult ki konflikus. Az aktus miatt veled, de nem a te hibádból. És most a srác rád fúj, mert azt hiszi higy te vagy a probléma forrása ami valójában a csaj. Meg hogy ő ebbe engedett… Szóval valószínűleg magára jobban haragszik, mint rád. Szóval semmiként se vágj fel előtte hogy milyen jót kúrtál, inkább köszönd meg neki, hogy lehetőséget engedett rá. Ezzel rendezve a ti viszonyotokat, a csajjal meg majd rendezik egymás között. És ha szerencsétek van rendszer lesz a dologból. Vagy az egész kérdés csak kitalált. Üdv a klubban. (: 30/F
2023. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volna a haverod is megdugni.
2023. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen a sztorin még dolgoznod kell.
2023. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!