Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám napközben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám napközben a barátnőmet izgalomban tartani, ha nem vagyok vele épp, mert mindketten dolgozunk, viszont Este szeretnék veled együtt lenni. Valakivel volt már hasonló? Oszd meg a tapasztalatod velem is, hogy élvezetet tudjak neki adni

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak úgy tudna működni, ha valami olyat teszel le az asztalra, amit várni fog hogy este újra megkapjon. Nekem csak perverz dolgok jutnak az eszembe. Pl ha izgalomba hozza higy nyakörvet helyezzek rá (most a saját nevemben beszélek), és vezetőszáron vezessem, vagy ha izgatja a kikötözés, és a szembekötés. Ha ebben az állapotában olyan izgalomba tudom hozni amit nem felejt, és függőséget érezzen higy újra átélhesse. A fájdalom okozása is ilyen, pl ha megpálcázzák. De gonsolom a hagyományos szexben is vannak ilyen elemek, de most olyan ami egész nap lázban tartaná, és farkaséhséget okozna estére most nem jut eszembe. A vibrációs erényövek is ilEnek, amit napközben vissl, és alkalomadtán stimilulál, esetleg kényelmetlenné válik. Olyankor is várni fogja az estét hogy kiszabadulhasson belőle. És utána folytatódhat a móka… Nekem most ilyenek jutottak eszembe, de ez nem az általános közízlés. Bár napjainkban teret hódít… 30/F
2023. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!