Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt olyan pasitok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan pasitok, aki saját elhatározásból, vagy esetleg a ti kérésetekre metéltette körül magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok, hogyan történt?

2023. okt. 24. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját elhatározásából metéltette körül, mert szűkös volt a fitymája.
2023. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
#1 lehet rolam van szo en ugyan ezt tettem 😄
2023. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Sosem kérnék ilyet a páromtól (hacsak nem orvosi oka van). Nem szeretem a metéltet.
2023. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Azért az elég érdekes szituáció, amikor már abban a korban derül ki a fitymaszűkület, amikor már szexuális életet kellene élni.

Addig nem nyúlt magához és nem is hugyozott a srác, és a szülei sem látták gyerekkorában, hogy mi a helyzet? :D

2023. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Ez egy jogos dolog, én nálam személy szerint diagnosztizálva volt már gyerek korban a fitymaszűkület, azt mondták nem kell műteni, mert tisztítani lehet, nem okozott gyulladásos panaszt, aztán sokáig én nem is foglalkoztam vele, feljött kiskoromban, de kicsit nehezen, aztán ahogy nőttem, a fitymám nem nőtt velem, ugyan olyan szűk maradt, vizelésnél nem okozott egyáltalán semmilyen panaszt, illetve gyulladt sem volt, csak a szexuális életet gátolta. aztán végül 22 évesen műttettem meg idén, magánorvosnál. Azt mondta az orvos, kiskorban is látszik már az, ha egyértelműen műtétre van szükség, csak sok orvos rá mondja, hogy nem kell műteni, ha nem okoz gyulladásos panaszt, mert az államiba nem akarnak foglalkozni nagyon vele, aztán meg amikor az ember szexuális életet akarna élni, akkor szembesül a problémákkal.


Természetesen jogos az is, hogy eszembe juthatott volna korábban megműteni. Tervezgettem már régebb óta, sokáig én nem is értettem hozzá, hogy megy ez, hogy egyáltalán helyre hozható-e tágítással, stb, aztán amikor a tágítás már semmit nem segített egyértelműen, elhatároztam magamat a műtét mellett, mert idegesített, hogy magyarázkodnom kell ezzel kapcsolatban a csajoknak, meg tényleg nem is nézett ki jól, fél év telt el a műtét óta, de már el sem tudnám képzelni az életemet szűk fitymával, annyival jobb a szexuális élet is, meg minden.

2023. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, még annyit hozzá szólnék, hogy amúgy vannak olyan tévhitek az emberek fejében, miszerint az nem tud maszturbálni, akinek szűk a fitymája. Lehet van az a mértékű szűkület, amikor nem tudsz már azt sem, nem tudom, de amúgy nem kell hozzá felhúzni, hogy el tudj menni, szóval önkielégíteni tudtam. :D Ha egy szűkebb vaginába kellett volna behelyeznem, akkor viszont problémás lett volna, mert lehet simán túlfeszítette volna vagy valami
2023. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fair enough
2023. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
100%
csak akkor meteltetnem körül ha orvosilag kéne
2023. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!