Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha odatoltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha odatoltam a fenekem egy ismerős pasihoz buliban? Éreztem, hogy felállt neki...

Figyelt kérdés

Most azon kattogok, hogy mennyire lesz majd gáz legközelebb a szemébe nézni. Mert nem akarok tőle semmit.


N/23



2023. okt. 28. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tőlle semmit miért kell r.banckodni buliban és dörgölődni mint egy kiéhezett szuka aki fszt akar maga alá ?

N29

2023. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Na ez egy nagyon jó kérdés amin soka csaj elgondolkozhatna.
2023. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz, ha akarsz tőle valamit. De azt írod, nem akarsz tőle semmit, de bevadítod. Mit szólnál hozzá, ha rácsap a popsidra.
2023. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy csaj úgy csinálta ezt, hogy pasija is volt, és ott voltak a barátnői is. Sőt még oda is jött hozzám az egyik barátnője, hogy hagyjam mert van barátja. De annyira horny volt hogy továbbra is odajött táncolni velem, hozzásimulni az álló farkamhoz, úgyhogy nem küldtem el

Én nem gondoltam ezt túl, csak jól éreztük magunkat, táncoltunk:)

2023. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kifejezetten qrvás dolog . Aki ezt teszi kifejezetten provokál - b.....aszni akar .
2023. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok csak ennyit tudnak. R.banckodni. Ezért nem jók semmi másra csak arra.
2023. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ne húzd az agyát, akkor legalább pippantsd le ha felhúztad
2023. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gaz , max mosolyogsz
2023. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!