Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan sz.pjam le a szomszed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sz.pjam le a szomszed pasit, aki bejön?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nem csak szemezés lenne hanem tudnék neki adni többet. Pl jó orált. De csak messzirol latom ot neha és félénknek mutatkozik

2023. okt. 29. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Hivd fel magadra a figyelmet.
2023. okt. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Hogyan? Ahogyan korábban másokat is!
2023. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
A száddal.
2023. okt. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Bíztasd! Kezdeményezzél!
2023. okt. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Kezdemenyezzel.
2023. okt. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Rajtam gyakorolhatsz ha akarsz , segítek biztosra menni
2023. okt. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Mi sem egyszerűbb! A villanykörtés trükköt vesd be.

Szerezz egy hibás villanykörtét, és vegyél egy újat is. Cseréld ki az egyik olyan helység izzóját a hibásra, ahol legalább egy székre fel kell állni. Ugyanabba a helységbe egy nagyobb szatyorba az új izzóra pakolj bele olyat ami még eredeti bolti csomagolású (tészta, fűszerek, stb...). Miniszoknya bugyi nélkül vagy randi tanga, mélyen dekoltált felső bugyantós cicitartóval. Hívd át villanykörtét cserélni. Neki háttal a földönlévő szatyor aljából jól behajolva lassan, hogy jól lássa, amit látni kell, kutasd elő az új villanykörtét. Ha ügyes vagy, itt már a vér ott van, ahol annak lenni kell. Mikor a villanykörtét cseréli, állj közvetlen elé, hogy jól belásson. Így tudod csekkolni is az érdeklődését. Innentől a többit már tudod, ha ügyes vagy, már a tied.

Egészségetekre!

N

2023. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

#7 aha persze a mesében. Azért ne gondold már hogy minden férfi ennyire együgyű és ha bugyiban lát egy nőt akkor rámegy... hasonlót velem is eljátszottak de sajnos csak játszottak ha nem hallottam volna véletlenül hogy a barátnőjével megtervezik az egészet. Nem volt ott szó semmilyen dugásról csupán azt akarta bebizonyítani hogy ő bárkit megkaphat miközben ha kezdeményeztem volna akkor visszautasít majd röhögnek rajtam egyet.


Egészségedre.

2023. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Hívd át segítsen valami egyszerű melóban. Megteszi, hogy tudnám ezt meghálálni? Majd mosoly....
2023. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hun_74 ***** válasza:
45%
A 7-es kommentjére, majdnem rárántottam... 🤣🤣🤣
2023. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!