Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megszeretni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszeretni a nyalást?

Figyelt kérdés

Tudom, tisztában vagyok a sztereotípiákkal, hogy csak a b#zik nem szeretik meg hasonlók. Nem utálom és szoktam is nyalni a barátnőmet, de nem kifejezetten a kedvencem, leginkább olyan semleges.

Ki volt/van így? És hogyan lehet megszeretni?



2023. okt. 31. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki fiúkkal is lehet az jobban vonz majd téged
2023. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Majdnem vicces....
2023. okt. 31. 09:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A világ legjobb dolga nőt kényeztetni, látni és érezni ahogy örömet szerzel neki.

Kár, hogy elég régen volt hozzá szerencsém.

2023. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
1# vagyok amikor a számmal megérintek egy puncit szinte belezsibbad az arcom is annyira kéjesen bizseregtető érzés. Az illata és az ize igazi zsigeri gyönyört okoz. Egyszerűen imádom csinálni, én is élvezem ahogy visszahat rám. Végig kőkeményen áll közben nekem is jólesik. Az okozott gyönyör miatti érzés pedig lelkileg is csodálatos
2023. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Nyilván látni hogy élvezi azt én is szeretem, ezért is csinálom neki hogy jó legyen.
2023. okt. 31. 09:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt nekem se a kedvencem és mégis igazi férfi vagyok, én pl szeretem inkább jól megdugni és attól is ugyanúgy élveznek:)
2023. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ha így állna a farkad szopásához ?
2023. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok ha úgy állnak a farkamhoz mint én a puncihoz akkor minden ok :)
2023. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
6-os, ritka mint a fehér holló, aki képes egy alapos dugásra. Én simán lemondok a nyalásról, nem is alap nekem a szexben, csak egy kompenzálás, ha valaki nem képes alaposan megdugni.
2023. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. Azért az orál szex is a szex része.


Ha én nem kapnék, annak a kapcsolatnak vége lenne.


Én is szeretek szopni, így fer.



Egyébként meg próbálkozz valami pici édessel. Kicsi lekvárt kensz oda, de ne nutellát. Hátha az segít picit. Vagy ha a barátnőd íze nagyon savanykás, akkor szedjen egy pár napig probiotikumot esetlegesen érdemes diétázni, ha úgy eszik. De a normális ph a hüvely számára az a savanykás, kefir íz. Szóval ha nem szereted, ez van.



Csak ne menj bele úgy kapcsolatba, hogy a másik megőrül érte. Ezt érdemes az elején tisztázni.

2023. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!