Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedhetnék fel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedhetnék fel egy lányt ha alapjáraton nagyon nem vagyok otthon a szociális/társasági dolgokban?

Figyelt kérdés

Tehát van egy jó megtakarításom, van lakásom (kifejezetten jó helyen), sok szabadidőm, de teljesen elhanyagoltam az embereket, és amúgy sincs nagy igényem barátságokra. De lány hiányzik viszont, de nem tudom hogyan lehet felszedni, egyáltalán hol. Mivel nem tudom mit kell mondani.

Hol lehet ezt tanulni?

A külsöm is el volt hanyagolva de már neki álltam javítani rajta, és a tökéletességre fogok törekedni



2023. okt. 31. 19:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Add magad, aztán vagy kellesz vagy nem. Gondolom nem akarod egész eletedben megjátszani magad, hogy felszedj egy csajt.
2023. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Figyelj itt az a baj nincs lehetőségem ismerkedni, tehát inkább az lenne a kérdés hol tudok ismerkedni és hogyan lehet elkezdeni. Leginkább hogyan.


Az interneten szerintem elég értelmetlen sohasem jó semmi, eltünnek, nem írnak.


De azért változtatnék is vmit magamon ha nem kellek senkinek élőben majd, mert jó hogy ez az vagyok, de ha nem müködik változni kell

2023. okt. 31. 19:27
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor annyi, hogy legyél határozott, azt szeretik a nők. Ha úgy mész oda tutyimutyin, hogy azt sem tudod mit mondj meg attól remegsz, hogy mivan ha nemet mond, akkor fix elküld a csaj.

Ismerkedni meg bárhol lehet, ez nem dohányzás, hogy kijelölt helye van.

2023. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen de hogy lehet elkezdeni, oda megyek csak úgy és mondok vmit xd?
2023. okt. 31. 19:35
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát máshogy nem nagyon lehet 🤣

A legtöbbször amúgy is teljesen mindegy mit mondasz elsőre, ha nem vagy tolakodó és úgyahogy tetszel is neki akkor nem küld el.

2023. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
".. alapjáraton nagyon nem vagyok otthon a szociális/társasági dolgokban .."
2023. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ez haladás, akkor tök mindegy mit mondok ha vmennyire szimpatikus vagyok és nem totál hülyeség akkor nem küld el?
2023. okt. 31. 19:42
 8/27 anonim ***** válasza:
Folyt: Akkor menj emberek közé és igyekezz emberként viselkedni velük! Akár munkahelyen, akár a vásárlásoknál, akár valami hobbi gyakorlásánál.
2023. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem elsőnek inkább tanuljak meg társasági ember lenni aki nem totál elzárkozó a közösségben?

Általában senkivel sem beszélek, max munkahelyen a minimumot de mindig mások kezdeményeznek, én magamtól semmit, max ami kell a feladathoz

2023. okt. 31. 19:46
 10/27 A kérdező kommentje:
A hobbim meg elég olyan magamnak való, szoktam nagy távokat sétálni egyedül városon belül és kivül is. Illetve ezenkivül PCs játékok szóval az végképp nem számít
2023. okt. 31. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!