Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első randin smacizunk egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin smacizunk egy jót. Éreztem, hogy a pasi felizgult és nagy meglepetésemre hirtelen letolta a nadrágját és se szó se beszéd a fejemet erőteljesen tolta lefelé a pénisze felé. Gyorsan elmenekültem. Ez normális viselkedés volt a részről?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
le akart szopatni.hogy normális viselkedés volt-e?nem egészen, a te szempontodból ;)
2023. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Te is tudod rá a választ, egy idióta pötsbe futottál bele. Látod-látod ezért kell az első randit mindig nyilvános helyen megejteni nem pedig egyből felmenni másnak a lakására.
2023. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha feltettem ez a kérdést szerinted normális?

Nem azt mondom, hogy várni kell hónapokat, de azért első randin ez meredek. Nálam ez egyből offos lenne.

2023. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez mekkora allatt volt te jo isten. Verted volna tökön!
2023. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Hogy milyen volt a testbeszéded a csók közben, mennyire volt célod, hogy felizgasd, azt te tudod.

Ha adtál rá okot, hogy ezt tegye, akkor ne csodálkozz.

Ha nem, akkor minimum szájon vágtam volna és viszlát örökre.


De én a 3. randi előtt nem csókolózok, már csak ezért sem. Az ismerkedés az a beszélgetésről szól, nem a "smacizásról"

2023. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Adott rá okot, hogy ezt tegye?

Szóval ha mindketten felizgultok csókolózás közben, az automatikusan azt vonzza magával, hogy le is kell rögtön cummantani a pasit?

Érdekes:D

2023. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Lol. Kb. meg akart erőszakolni. Amit leírtál az kb. ez a szint. Jobb ha kerülőre kapcsolsz!
2023. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Be kellett volna kapni a brét és izomból ráharapni, mintha egy jó inas sárgarépát akarnál leharapni.
2023. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen egy sima átlagos randi.

:)))

2023. nov. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól megmarkoltad volna derékon a farkàt és elkezdted volna szaporàn húzogatni, az lett volna az igazi randi. Nem szabad megfutamodni a kihívàsok elől. A randi az randi. Majd legközelebb összejön. Esetleg írj neki, hogy "hülye voltam, fussunk neki mégegyszer.
máj. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!