Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármasnál vagy cuckoldnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasnál vagy cuckoldnál (nem szeretem ezt a szót) hogy nézett ki nálatok az orál? Nem zavart hogy néz a párod?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Exemmel egyszer és egyetlen alkalommal hármasoztunk, akkor már szakítófélben voltunk am, de tisztán emlékszem, hogy először a vendég srácot kezdte el szopni, aztán rám nézett, majd ilyen cukin mondta "hogy ne nézz már" meg olyan kis szerényen csinálta neki, viszont miután már behataltam kutyusban nem érdekelte, szopott rendesen ahogy szokott.
2023. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart,sőt inkább izgatott. Szerintem ha valakit ezek a dolgok zavarnak,ne is csináljon ilyet. (Én sem szeretem a cuckold kifejezést)
2023. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy? Miért zavarna hogy néz? Látni akarja, élvezni amit csinálok a másik férfival.
2023. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Gyönyörű látvány lehet , amikor egy másik férfi kényezteti a férj előtt a feleséget .
2023. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak az arcomra elvezeskor szegyelltem magam picit, meg amikor "dugtak" a szamat.
2023. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az ilyesmit csak is felszabadultan , gátlások nélkül érdemes csinálni ha megy .

És szerintem minden szex úgy jó , ha nincsenek benne gátlások pl: egyik volt barátnőm mindig mondta szex közben nekem , hogy fúj ez undorító , ezt nem illik , ez nem való , ezt nem akarom mert gusztustalan , ne túlozzuk el stb ! Tehát nem szerette ha kinyaltam , nem szeretett hozzáérni a farkamhoz , a szája közelébe még véletlenül sem lehetett neki , nem élvezhettem belé , de még csak őrá sem , csak teljes sötétségben akarta a szexet , csak ágyban , csak 2 pózban , ő csak mozdulatlanul akart lenni közben , szex közben nem csókolhattam meg a száját , csak normál bugyit volt hajlandó felvenni és hasonló dolgokhoz ragaszkodott !

2023. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem mert láttam hogy mennyire izgatja.33N
2023. nov. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!