Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy egy csajjal beszélgettem kb 10 napig és szeretne talizni meg "kipróbálni" dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem gyors ez így kicsit? Vagy csak szivat?

2023. nov. 7. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Ismerkedhetunk

9

2023. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
11 írtam neked a privátot. 9-es vagyok.
2023. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális, amit a csaj akar.

Meg normális az is, amit te akarsz.

Egyszerűen csak nem passzoltok össze. De ha őszintén elmondanád, hogyan érzel, akkor lehetőséget adnál neki, hogy megértse, esetleg elfogadja, azt amilyen te vagy.

2023. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egyszer már elmondtam és letiltott egy másik mert nem bírt várni
2023. nov. 7. 18:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Akinek gyors ez a tempó, na ök azok, akik kb átpasszolják a csajt a következő srácnak.


Ne agyalj ezen, menj azt talizz!

2023. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy pár óra is elég volt.

Az élet rövid és elég nehéz sokszor. Egyszerűen fogadd el ami jóbdolog jön. És ez annak tűnik...a szex (már a jó) mindig az..

2023. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mire kellene várni?

Netes ismerkedésnél szerintem az a normális, ha pár napon belül találkoztok. Ha na srác nem akar találkozni, teljesen elvesztem az érdeklődésem, megunom. Fontos, hogy szimpatikus legyen, de erre elég pár óra beszélgetés vagy pár nap, nem fogom az örökkévalóságig a semmiért húzni, hiszen úgyis a személyes találkozó számít.

Nem is értem, hónapokig szeretnél a neten andalogni és fantáziálni, aztán meg pofára esel? Ennek mi értelme van?

34N

2023. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nem kamuzik,és váratod,elkezd másfelé nézelődni.Talizz vele,adj meg neki mindent.Ne itt picsogj.

Lépj a tettek mezejére!

2023. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!