Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar kinyalni a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kinyalni a párom, velem van baj?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor nyalt ki. Persze én leszopni leszoktam. Meg szeretem is csinálni. Valahogy már egyre jobban kezd hiányozni. Ujjal szokta izgatni a csiklóm, de nem igazán élvezek el attól sem.

Egyszer mondta, hogy ő undorodik a női nedvtől, ha az arcára kerül. Sajnos én meg túlságosan is nedves tudok lenni.

Az intim higiéniámmal sincs gond szerintem, mert bármikor szexre kerül a sor én azért próbálok nem "koszosan" szexelni.

Valahogy mégis úgy érzem, hogy velem van gond.



2023. nov. 11. 06:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy. Ez teljes hülyeség, nincs veled gond.

Az, hogy nedvesedsz az jó.


Szerintem keress más pasit. Ha nem akarsz próbálhattok új dolgokat találni a szexben, vehettek egy dildót vagy egy vibrátort... kipróbálhattok mást, de ha nem szeret kinyalni azt el kell fogadnod, hogy nem fog. Ennyi.

2023. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
És a nyaláson kivűl el tudsz élvezni? Egyáltalán el tudod élvetetni a párod? Mert ha nem az baj, akkor arról mindenképpen beszélni kell, vagy az tényleg elvárás kell, hogy legyen egy kapcsolatban.
2023. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen. Én nem igazán szoktam elélvezni. Hüvelyi úton egyáltalán nem. Mikor ujjal izgatja a csiklóm akkor nagy ritkán. De ezt tudja is.

Én meg minden alkalommal elélveztetem őt. Még ha csak orális szex van akkor is.

Én egyébként a popó szexet is engedem neki, ha épp azt akarja.

2023. nov. 11. 07:07
 4/19 Mindentvagysemmit ***** válasza:
83%
Akkor keress olyat, aki megteszi.
2023. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ebből úgy tűnik, hogy te mindent megteszel, ő meg nem törekszik túlzottan... amit feljebb is írtam, azt még megértem, hogy valaki undorodik az oráltol (ezt vagy elfogadod, vagy továbblépsz), de ha nincs orgazmus, azért kéne próbálkoznia, pláne, ha neked ez fontos. Szerintem a legtöbb csaj, pláne a fiatalok nem tudnak elmenni dugás során vagy csikló masszázstól. Szerintem ez tök normál... például amikor ujjaz, akkor a g pontodat szokta izgatni? Mert úgy azért többen el tudnak menni. Vagy próbálhatnátok mást a szexben, más pózokat, vibrátort, dildót..


Üzenném a pasidnak, hogy nézzen squirtes videókat... de ha undorodik a női nedvtől...


Nem tudom, inkább hagyd ott, és ha Fejér megyei vagy írj rám.

2023. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Szexuálisan nem illetek össze. Nagy valószínűséggel ez késöbb sem lesz jobb! Váljatok szét békességben és keressetek más párt magatoknak!
2023. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Így nem fogja akarni ha te mindíg mindent megteszel neki.

Próbáljátok 69-ben és ha ő nem csinálja te is állj meg.

Majd rájön egyszer csak.

2023. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Kinyalnálak!
2023. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló volt az én esetem is. Az első év után telhesen megszünt az orális szex. Először a nyalás maradt el, pedig szinte könyörögtem. Utána már le sem szopott. Csak dugni akart. Nekem nem megy előjáték nélkül. 6 év után találtam egy elhanyagolt hölgyet, akivel csak nyalakodni jártunk össze. 8 év után elváltunk.
2023. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Sok olyan nő lehet aki vágyna rá, hogy nyalják de nem kapja meg?
2023. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!