Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz srác vagyok és tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srác vagyok és tapasztaltabb nőt keresnék szexpartnernek,ismer bárki ilyet, vagy esetleg tudja, hogy hol lehet találni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
keress domot, aki megosztja veled a szubját ;)
2023. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj, de ne így...


Beszélgess lányokkal és ha van vonzalom akkor kialakulhat az ilyen.

2023. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

1

Ez a te mániad baluka?? 😄

2023. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Rosszlanyok.hu.
2023. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Jaja, a nemjólányok oldalon. Haver ha szánolomszexre vársz akkor életed végéig szűz maradsz.
2023. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabor49 ***** válasza:
100%
csatlakozok masokhoz rosszlanyok.hu
2023. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adultpixie és startapro, dobsz egy hirdetést, hogy szűz fiú keres magának hölgyet akivel ezt megélheti, lesz üzenet, igaz lesz pár b*zi is aki írni fog, azok sose adják fel.

Vagy te keresgelsz, azt tudom hogy adultpixie van egy nő aki csak szuzekkel foglalkozik. Valami szuzfiut v mi a neve és egy anime a képe.

2023. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 létezik ilyen, viszont minden "szűztörő" nőnél százszámra állnak sorban a fiúk, ergo igen erősen szelektálni, válogatni fog.
2023. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!