Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féltékeny lennél, önbecsülésed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél, önbecsülésed megmaradna, ha 14 centis farokkal, többesben avval szembesülnél, hogy feleséged lazán befogad nagy méretet és még a mélytorkozás is megy neki, sőt, élvezi?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs problémánk a kapcsolatunkkal, jól megvagyunk. Szexben is jók vagyunk együtt. Épp azért mertünk belevágni a hármasba, négyesbe, mert izgat mindkettőnket és ettől nem romlott el a viszonyunk, nem vagyunk féltékenyek. De azon kaptam magam, hogy engem mégis zavar ez a méretkérdés. Eddig nem voltak ilyen problémáim. Több barátnőm volt, egyikkel sem volt gond a szex, így komolyan fel sem merült bennem a méretkérdés.

Szex közben nem agyaltam ezen, de utólag elgondolkodtató. Ha befér neki a nagy a puncijába és orálisan is, és láthatóan élvezi is, akkor vajon elég neki az enyém?



2023. nov. 15. 16:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg tőle ha ennyire zavar, de nem hiszem hogy ha azt mondja hogy a tiéd nem elég neki, attól majd jobban érzed magad
2023. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy neki elég, sőt ő sem elég neked, mivel közösen önként és örömmel csináltátok többesben.


Én nem vagyok prűd, de elképzelhetetlennek tartom, hogy akárki hozzáérjen ahhoz a nőhöz, akit szeretek.


Jó étvágyat a főztödhöz.

2023. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%
Alapvetoen ha eleg lett volna a tied, nem menne tobbesbe :)
2023. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
3: egyel mar evekig mindennap gyrost (ami eleg finom es jo kaja) utana konyorogni fogsz meg egy borsofozelekert is
2023. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező! Mégis, mit vártál a többestől? 14 cöntivel esélyes, hogy sok pasinak nagyobb lesz a tiednél. Ne élvezze nejed? Akkor miért vágtatok bele?

Nekem sincs nagyobb méretem és voltak többes élményeink első és második nejemmel, két barátnőmmel. Először első nejemmel nyitottunk ebbe az irányba pár év együttélés után. Nagy élmény volt! Ahogy a kettes szex első alkalma, nagyon meghatározók az első élmények a többes felállásokban is. Van akinek nem való, mások pedig képesek lelkiismeret-furdalás és féltékenység nélkül élvezni. Úgy látom, te rossz lapokat húztál, vagy nem jó játékot választottál. Táblás társasjátékban is a játék élvezete és a jó társasság a fontos, nem a győzelem a lényege. (ezért jobb a szexmentes társasjátékokban a csapatájék, ahol együtt dolgoztok, nem pedig a versengő játék) Fogd fel úgy, ez sem farokverseny, hanem együtt minél több, minél ötletesebb élvezetet okozni egymásnak. A csoportos szexnél a legnagyobb újítás a ketteshez képest, hogy külső szemlélődőként is láthatod a dolgokat, vagyis nagyobb a vizuális élmény. Nejed élvezi, hát élvezd, hogy ő is képes ellazulni. Élvezd az élvezetét! Próbáld gyönyörként felfogni a többiek kéjmámorát! Az agyalás tönkreteszi mindezt! Akár közben, akár utána járatod a gondolataidat. Ne láss bele többet, mint ami! Ha feleséged veled él, veled érzi jól magát, veled teljes, akkor nincs okod féltékenységre vagy a méreteden agyalni!

Mellesleg, számtalan férfi irigykedhet rád, hogy van feleséged! Sokan pedig, azért, mert olyan feleséged van, akivel még ilyen élményeket is meg lehet valósítani!

2023. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nem. De ha nem zavar a harmasozas stb titeket akkoe ok
2023. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom

Na az ilyeneknek nem való se a többes se a swinger

Mert ez megöli a kapcsolatot ez a gondolkodás


Nézd ha melletted kell/fekszik

És kívàn téged továbbra is akkor nincs min aggódni


De ha csak ezen agyalsz akkor jobban jár a párod ha számítasz vele. Ezt tapasztalatból mondom


És csak jelzem h az h elkezdett téged zavarni a méret különbség meghagyás a párodba az be fért és élvezte

Az màr a féltékenység jele

Innen csak rosszabb lesz ha nem tudsz ezen àthidalni


De lehet h nem árt felkeresni egy szexuálpszichológust

N29

2023. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nekem 13 centi a méretem. Feleségemnek olykor jól esik a nagyobb méret, így vannak különböző segédeszközeink. Falcsatolhatók is. Olyan méretnövelő amelyikbe belemegy az enyém és olyan is, amelyikbe nem. Nincs mindig szüksége ezekre, csak néha, hangulatfüggő. Nagyjából 1-2 havonta indul be annyira, hogy igényelje. Ettől még nem vagyok féltékeny és nem okoz lelkiproblémát a méretem! Élvezem az élvezetét!

Annyi, hogy odafigyelünk, ha közösülni szeretnénk, akkor előtte nem használunk nagy segédeszközt, mert akkor engem már kevésbé élvez. Ha előtte nem megy be segédeszköz vagy nincs több ujjal játék, akkor telesen megfelel az én méretem, úgy élvez tőle, hogy szétkarmolja a hátamat, a lepedőt és néha még a szomszédok is hallják. ;)

19 éve vagyunk együtt!

2023. nov. 15. 17:22
 9/31 anonim ***** válasza:
17%
Legalább 17cm-s jó vastag a minimum hogy hosszútávon a nőnek ne legyen hiányérzete.
2023. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%
De mindjárt fogják írni hogy már ez bizony nem így van. Enyém 14 és hát na.... felejthető hogy ekkorával élvezze őszintén a szexet. Maszatolgatni okés, keményen dugni kevés. Sajnálom hogy nem élek álomvilágban mint a többi kisfarkú társam.
2023. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!