Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Asszonyok és Hölgyek! ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soti kérdése:

Lányok, Asszonyok és Hölgyek! Ki az aki szereti csinálni az orálisszexet a pasinak és a végén szereti ha a szájába megy a ffi? Esetleg ki az aki le is nyeli és mért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 16. 13:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Én, de szerintem a többség.
2023. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Én bármikor szívesen be kapom párom peniszét.

De a szamba nem mehet.

Miért? Mert számomra undorító, ragacsos vmi. Ami nem a szájba való.

Párom elfogadja ezt: tudja hogy ezt a “hianyossagomat” másképp potolom.

2023. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem csinálni, mert tudom, hogy élvezi a párom. Persze, mehet szájba, azért nyelem le, mert egyszerű és gyors. Nem fogom abba hagyni amikor pont élvezne, inkább még kicsit levezetem a végén.
2023. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
1# a "többség" enyhén túlzás!!
2023. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
A párom mindig így csinálja és lenyeli
2023. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Imádom csinálni, imádom, hogy eldobják az agyukat és hogy mennyire élvezik. Nem szeretem, ha a számba élveznek, de ha úgy szereti, akkor elfogadom és megteszem. Ha nincs borzalmas íze, talán még én is élvezem. Mindig lenyelem, mert a számban tartogatni még rosszabb, legalább túl vagyok rajta.
2023. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Szeretem és le is nyelem 14 éves korom óta mióta először szoptam. A miértet nem tudom, így tartottam normálisnak és értelemszerűnek.

Meg kényelmetlen kiköpni, hogy aztán azzal szórakozz, hogy eltakarítsd. 26n

2023. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

#4 es 7 ből 5 válaszoló, tehát itt is a többség

Azonkívül a kötekedés helyett , jó lenne megtanulni a “szerintem” szó jelentését. Szóval nem tény, csak az ÉN véleményem szerint. ( így érted már?) #1 vagyok.

2023. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Szeretem adni az orált, és szeretem úgy elvinni a férfit.

Az meg hogy a számba megy el, meg lenyelem, azok meg már az előzőek velejárójuk. Elvégre ha már elviszem végig a számmal, csak nem hagyom abba a célegyenesben. És ha már a számba élvezett, akkor meg már csak le is nyelem.

2023. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
En is szeretem, es izgato, ha a szamban megy el...de lenyelni...erre meg nem volt pelda. Lehet, hogy kesobb lesz ra.
2023. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!