Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban létezik olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik olyan lány aki beveszi a tapasztalt vagyok bevezetlek dumát?

Figyelt kérdés

Röviden van egy lány rokonom és rengetegen írnak neki egy kitett kép után a közösségi oldalakon, kiváncsiságból kérdeztem hogy ugyan mutassa meg már mivel szoktak próbálkozni.


Látom hogy a többség 25-45+ évig ugyanazt az egy szöveget nyomta:

"Kedvelem a gimis lányokat, szívesen bevezetnélek, az első borzalmas ha nem tapasztalt férfival vagy, megtanítalak és akkor majd ha lesz komoly nagyon fog örülni, ha nincs tapasztalat az kell mert gáz lesz stb"


Komolyan ez tényleg müködik 2023-ban aki annyira buta naiv hogy ezeket a szövegeket beveszi??

Nehéz elhinni, mert ő is csak nevetett ezeken



2023. nov. 19. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos vannak nagyon naivak főleg ha még gyerekek. Itt a neveltetés is fonto, de olyan is van hogy már égőnek érzi hogy szűz ezért belemegy ilyenekbe


Egyszer itt rámírt egy pedofil és büszkélkedve elmesélte hogy vezette be a 13 éves szomszédját a szex világába, nem értette mi a problémám ezzel. Ha lehet hinni neki ezzel a dumával ért el sikert.

2023. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elképesztő hogy ez müködik egyeseknél.
2023. nov. 19. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztaltam a környezemben, hogy ez bárkinél működne. Mi mindig csak nevettünk ezeken a szerencsétleneken. Biztos van, akinek ez betalál, mert nincs túl sok önbizalma, vagy nem tudja, hogy kell egészséges kapcsolatokat kialakítani, de szerintem ez nem jellemző.
2023. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden iskolában vannak csajok jóval idősebb, nem épp az élet nyertesei pasikkal, exekkel. Ez az internetes társkeresés nyilván csak lövöldözés a vakvilágba, biztos nincs sok találatuk.

Tőlem egyébként már kérte lány, hogy vegyem el a szüzességét, de nem Facebook (nem is gyik), és vagy 2+ hónap szexchat után.

2023. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!