Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A teltebb nőkhöz kell a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teltebb nőkhöz kell a nagy méret?

Figyelt kérdés
nov. 27. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Kell bizony, ha széles a csípő akkor a vastagság nagy előny
nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Én már hallottam olyat, hogy a srác nem tudta berakni, mert nem tudta eléggé széthajtogatni a csajt.
nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Átlagos méretem van, de voltam már jó pár 100+-os nővel. A legtöbb talán 140-150 közötti volt. Kutyapózban, széthúzva nem volt gond egyiküknél sem.
nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Bár én,szingli,hetero pasiként találkozhatnék teltebb,ducibb,akár érettebb nővel,Hölggyel!


Tudnám,s szeretném kényeztetni mindenhogyan,az biztos!!!

nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Elvileg elég egy átlagos méret, de a nők testalkattól függetlenül elvárják, hogy nagy farkad legyen.
nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőmet nem mondanám teltnek, de elég nagy feneke van, nem biztos, hogy hátulról menne egy rövidebbel
nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
A nők 99 százalékához kell a nagy méret.
nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Én egy telt nő vagyok (100 kg,175cm csak hogy tudjatok viszonyítani) a férjemnek 16 centis a pénisze és tökéletesen tudjuk használni mindenféle pózban.
nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Bármilyen furcsa, de a "deszka" alkatú csajoknak jobban kell a nagy méret. Valahogy jobban bírják a nagyot, azt én se értem hogy miért.
nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Volt kisebb méretű párom és ő is mindenhogy oda fért eléggé ahova kell. Neki kb 12-14 centis lehetett.
nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!