Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt olyan, hogy egy kapcsolatban nem engedtétek az anált, viszolyogtatok tőle aztán új kapcsolatban másik pasival meg simán belementetek?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt ennek az oka?
2023. nov. 27. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pasi türeleme. Nem rám erőltette hanem megvárta meg én hozom szóba. Aztán lassan ki próbáltunk ezt azt.
2023. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egyikkel a sima szex is rossz volt, anális szex szóba sem jöhetett. A köbetkező kapcsolatomban meg én hoztam fel.
2023. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a bizalom és,hogy nem durr a közepébe akart,hanem odafigyelt rám és a testemre.
2023. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, s nem véletlenül nem volt anál az illetővel (éretlen volt hozzá, a normál szexben sem volt túl figyelmes).
2023. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!