Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szerelmesek vagytok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmesek vagytok le tudtok feküdni mással? Nemet,kort légyszi irjatok. Ha igen a válasz,miért teszitek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 29. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Azt hiszem belé is szerelmes vagyok illetve kíváncsiság.

45f

2023. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem, aki szerelmes, az nem képes ilyen undorító dologra, ami ennyire fáj a párjának.
2023. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudnék, mert fájna nekem az ha ilyet tennék a a párommal. Szerintem ugyan ez hogy ha szeretek valakit. Nem tudnék tükörbe nézni.

25f

2023. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem feltétlenül vagy együtt azzal akibe szerelmes vagy.

2023. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
#4 de, mindig azzal vagyok együtt, akibe szerelmes vagyok. Ez a párkapcsolat alapja, másképp nincs értelme.
2023. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még csókolózni sem tudnék olyankor mással.

F 40

2023. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Izgathatja ez a fantáziáját, de akkor nem én vagyok az ő embere...
2023. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok


Szeretném jelezni a #5-ösnek, hogy attól még hogy A következik B-ből, még nem jelenti azt hogy B is következik A-ból.

Tehát, attól, hogy igaz az, hogy ha te együtt vagy valakivel, akkor abba a valakibe szerelmes vagy, még mem lesz igaz az, hogy ha szerelmes vagy valakibe, akkor együtt is leszel vele.


Remélem érthető volt a magyarázatom!

2023. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Mégis hogy lehet ilyen bugyutaságot kérdezni?
2023. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
00:03 Hát akkor te elég kis száalékba tartozol, ha neked mindig összejön azzal, akibe szerelmes vagy.A nagy többség ezzel egyáltalán nincs így,mert mindenhez kéz ember kell,és kevés az esély, hogy, akibe szerelmes vagy szintén szerelmes legyen beléd meg olyanok legyenek a körülmények, hogy egy pár is tudjatok lenni.Szánalmas vagy a kommented miatt.
2023. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!