Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne szexuálisan kezdeményezni utcán (Budapest)?

Figyelt kérdés

Elképesztően vágyom arra, hogy egy ismeretlennel éljem ki magam, egy random lánnyal, aki csak úgy szembejön az utcán és megtetszik, és egy jó kört letoljak vele. (Nem feltétlen az utcán csinálnánk.) Kurvázni nem akarok, az nekem nem izgalmas. Magamat amúgy jóképűnek tartom, a külsőmre igényes vagyok. Ti hogy csináljátok/csinálnátok? Lányok, nektek milyen tanácsotok van ehhez?

28F



dec. 9. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
képet mutizol priviben?
dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki jól meg tudta fogalmazni a kérdést és normálisan. Engem is érdekelne, hogy létezik-e ilyen amúgy?

30/F

dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szólíts meg lányokat! Én így csináltam, lehet, hülyeség. (Nekem azért kétszer bejött, egyszer a buszon, egyszer az utcán.Nagyon többet nem is próbáltam így.)
dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-as, és csak szex volt, és kész?
dec. 9. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Igen. Egyikkel csak 1x, másikkal volt még egy ismétlés.
dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Egyből kimutattad, hogy ágyba vinnéd őket? Hogy csináltad?
dec. 9. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Hivj fel
dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legközelebbi rendőrörsön biztos lenne jelentkező
dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!