Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha valakivel elsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valakivel elsőre szexeltek és rossz vagy semmilyen élmény társul emellé akkor miért nem vagytok türelmesek és vártok arra hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
dec. 14. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól függ,mi miatt rossz. Ha a technika,akkor semmi gond,azon lehet javítani,de ha mondjuk lófarka van,akkor hiába várok,nem lesz jobb,mert fáj.
dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha túl kicsi? Ezt már elbagatellizaljatok
dec. 14. 13:59
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Mert ahányszor ilyenből lett második alkalom, sosem lett jobb. Nekem ez nem működik. Akivel elsőre nem bombasztikus, azzal később sem lesz.
dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha meg sem próbálod úgy nehéz.
dec. 14. 14:01
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Megint egy önbizalomhiányos,nyafi fiúcska! Szedd már össze magad és legyél férfi!
dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Azért mondom ezt, mert megpróbáltam többször is.
dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os és arra nem gondolsz arra hogy esetleg te csináltál valamit rosszul? Mindig csak a férfi a rossz az ágyban nyílván :DD
dec. 14. 14:05
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ilyet én nem mondtam. Szerintem nem illettünk össze azokkal a fiúkkal. Akikkel volt kémia, azokkal még a hibák sem tudtak bezavarni, annyira jó volt.
dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Te szoktál próbálkozni kérdező?
dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
A következő a tapasztalatom. Akivel elsőre rossz, nincs kémia, nincs érzéke az egészhez, gyorstüzelő, túl nagy/túl kicsi, nem tud/akar nyalni, vagy egyszerűen másra vágyunk stb stb azzal nem lesz jobb. Akivel jó, azzal jó elsőre is, és később csak egyre jobb lesz. Sajnálom, de más problémája nem az én dolgom. Nem fogok olyannak leállni, akivel nekem nem jó. Had döntsem el én is, és mindenki más is, hogy mik a vágyai.
dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!