Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért indít be, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért indít be, ha a párom idegen nyelven beszél?

Figyelt kérdés
A párom erdélyi magyar, de idehaza nincsenek román ismerőseink, csak a neten szokott velük beszélgetni játék közben. Ugyanígy angolokkal is szokott játszani, és azokkal is csak mikrofonba beszél...nekem ezt hallani valahogy furán vonzó, még akkor is ha nem értem.

dec. 16. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Érdemben válaszolni nem tudok, de csak hogy tudd: nem vagy egyedül.

Valamiért én is nagyon imádom, a párom több nyelven is beszél ezek közül a német és az orosz a nagy kedvenc. Szerepjátéknál meg mégjobban beindít

dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően az ebben a vonzó, hogy valamit tud a párunk, amit mi nem. Pl. engem az is beindít, ha a munkájáról beszél (legyen mérnök, közgazdász, orvos vagy bárki), szeretem hallgatni, annak ellenére, hogy nem sokat értek belőle, de ez “okosságot” sugároz és az vonzó. Ugyanezért tartod vonzónak azt is, ha egy idegen nyelven beszél.
dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán ennek köze lehet hozzá:

[link]

dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexi ha valaki idegen nyelveket beszél a másik ami engem beindít ha egy pasi a történelemről beszél órákat vagy akár írásban mivel én abból egy szót se értek
dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Beszélek idegen nyelvet és a nők felnéznek az olyan pasikra akik okosabbak náluk, mármint az idegen nyelvet nem beszélők körében. Ez esetben várom a nők leveleit ha izgalmi állapotban akartok lenni.
dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
5. Nem szégyelled magad?
dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 privatokat akar
dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Elég szerencsés vagyok, mert jó nyelvérzékem van és ha angolul beszélek akkor angolnak hisznek, ha németül akkor németnek vagy osztráknak. Eddig még mindenkinek bejött:D


Egyszer kavartam egy latin pasival akinek spanyol az anyanyelve. Talán egyszer meg is kértem, hogy beszéljen hozzám spanyolul kicsit. Hát nagyon szexi volt. Aztán amikor angolul beszél, nagyon jól egyébként de van egy kis akcentusa. Az is szexi. Van ez így:D

dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy alapból is tetszik neked a román nyelv.


Én a szlovákkal vagyok így. Olyan jól esik hallgatni, ha valaki azon a nyelven beszél. Mondjuk nekem nincs egyetlen szlovák ismerősöm se, így csak neten, videókban találkozom a nyelvvel. De annyira szép, elvarázsol.


(Biztos lesz, aki ezt trollkodásnak hiszi és lepontoz. Mintha lehetetlen dolog lenne, hogy valaki pont ezt a nyelvet szeresse. Mások vagyunk, mindenkinek más tetszik.)

dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se tudom mi alapján megy a lepontozás:D
dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!