Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom teherbe ejtett! Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teherbe ejtett! Az ő gondatlanságából mert nem volt hajlandó gumit húzni.(Na, jó én is hibás vagyok mert belementem a dologba így is de csak azért mert azt ígérte, hogy kihúzza időben. Nem így tett.) Ma reggel közölte, hogy elhagy.?

Figyelt kérdés

Ma reggel közölte, hogy elhagy és hallani sem akar a gyerekről. Szerintetek?

A szüleim őrjöngenek, toporzékolnak, hogy hogy lehettem ekkora ringyó, hogy felcsináltattam magam. Ők nem így neveltek. Most mi legyen, hogyan tovább?


dec. 21. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Elég bigottnak tűnnek, ha emiatt leribåncoznak, tuti mélykeresztények.
dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Erre komolyan itt várod a választ??????


Ülj le, gondold átt a dolgot mit szeretnél az életbe. Megtartani, vagy nem. Hány éves vagy, elég érett vagy e az anyaságra, stb. Tudsz e felelősséget vállalni egy gyerek életéért stb. Le tudsz e mondani a bulizásokról, szabadságról. Van e segítséged, illetve lesz e. (nem anyuékra gondolok, hogy majd lepasszolom a gyereket ha barinőzni akarok, majd ők nevelik)


Nem legutolsó sorba, nézd az anyagi helyzeted is. Gyereltarzásra ne számíts 100% mert az olyan ha fizeti jó, ha nem fizeti mire behajtod a gyerek érettségizik. (amúgy se sok)


Ezeket fontold átt, és dönts.

dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha kivette volna időben akkor is teherbe eshettél volna... a megszakítás nem védekezés hanem hazardjáték. Azzal csináld gumi nélkül akivel fel vagytok készülve arra, hogy mi van ha befigyel a baba. Ti nem voltatok felkészülve, szóval tényleg felelőtlen voltál.

Most van három választási lehetőséged:

1) Megszülöd, gyerektartást kérsz és éled az egyedülálló anyák életét, próbálván új társat keresni egy gyerekkel (nem lesz könnyű, sőt kimondottan nehéz).

2) Elveteted.

3) Megszülöd és örökbe adod... azt aki hozzád tartozik, vállalva az anyasággal járó terheket, hordod a szíved alatt, hogy utána csak úgy eldobd (könnyebb leírni mint megtenni).


Ha a 2)-es opció akkor mielőbb tedd meg, minél korábban történik a művi megszakítás annál kisebb az eü. kockázata.

dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
74%

Ez mind attól függ, hogy hány éves vagy. Hogy érettnek érzed-e magad az anyaságra.

Ha lehet, szerintem beszéljétek meg ezt a dolgot a fiúval. Nem érte fel ésszel, hogy milyen következményei lehetnek egy ilyen lépésnek? Gondolom felfogta, tudja, de akkor miért akar elhagyni? Ha tényleg szeret, nem hagyna el egy ilyen dologért, főleg amiről legfőképp ő tehet.

A babáról neked kell döntened, úgy ahogy #2 is írta. Illetve muszáj megbeszélned a szüleiddel is, hisz az életed fontos részei. Ha még ők idegesek is lesznek ettől a témától, nyugodtan beszélj hozzájuk. Nem hiszem, hogy egy anyuka nem segítene ilyen helyzetben a saját gyermekének.

dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy, hogy azt hitted, hogy ha kihúzza időben, akkor nem lehetsz terhes? Ennyire idióta nem lehet egy felnőtt ember.
dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ja, ahogy előttem is írták a szempontokat… sok minden függvénye, de vannak szex/esemény utáni tabletták => fogamzásgátló és nem lesz belőle baba… Ami a legfontosabb, a TE döntésed mit szeretnél🫵🏻
dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Fhúbasszus....


Nem, nem fogom azt mondani, hogy ez nettó a te sarad, de azért az is igaz, hogy neked is nagy részed van abban, hogy ez így alakult.

Nem tudom, hány éves vagy, de ha legálisan regisztráltál ide, akkor már rég tudnod kellene, hogy bizony ha nem védekeztek, az nem védekezés. A "majd vigyázok" nem védekezés. Hanem szerencsejáték. Ha pedig lenne némi tartásod, akkor megmondtad volna, hogy "ha nem húzol gumit, akkor nincs szex". Csak ugye amellett, hogy a tudásoddal is problémák vannak, még a tartásoddal is. Mert neked többet ér, hogy egy kanos kis hülyegyerek lefeküdjön veled, mint az, hogy ne szúrd el az életed. Ha meg egy kicsit az érzelmi érettséged fejlettebb lett volna, akkor nagyon jól érezted volna, hogy aki szeret, az nem fog zsarolni, és nem csak akkor fog szeretni, ha hajlandó vagy a kedvéért ostobaságokba belemenni.

De igazából mindegy, ezen már késő bánkódni, sajnos elszúrtad te is, leginkább azzal, hogy egy bunkó férget közel engedtél magadhoz.

Mit tehetsz? Első körben el kell döntenetek, hogy megtartod-e a gyereket? Ha nem, akkor elmész abortuszra, nem lesz könnyű, de talán ebben a helyzetben a legbölcsebb döntés. Te sem vagy érett felnevelni a gyereket, pasid meg pláne nem, emellett meg a saját életedet is tönkrevágnád, hiszen gondolom, még normális végzettséged sincsen, azt meg nem lesz ám olyan könnyű megszerezni, miközben egyedül neveled a gyerekedet.

De ha meg megtartod, akkor meg annyit tehetsz, hogy a drága jóapával kifizetteted a gyerektartást.

dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
76%

Jól gondold végig a dolgokat!

Aztán hozz felnőtt döntést!

dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kamu...
dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te is ugyan olyan hibás vagy mint ő, ez két emberen múlik. Te hittél még a mesékben.

A másik, mit csinálhatnál. A szüleid nem hinném hogy támogatnának a gyerekkel kapcsolatban. Ha nem veteted el, akkor gondold végig fel tudod e nevelni egyedül. A srác egy paraszt, de nem ő az első ilyen a történelemben, aki elhagyja a barátnőjét ezért. Az hogy nem foglalkozik mondjuk veled, egy dolog, viszont szülés után egy apasági per és aztán gyerektartás követelése max amit tehetsz.

dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!