Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap szexeltem először egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexeltem először egy tapasztalt normális pasival akivel együtt is vagyunk,azt mondta úgy tűnik nekem ez volt az első. Nem úgy írt ezek után vissza ahogy régen..Mit tegyek, nem akarom elvesziteni?

Figyelt kérdés

Semmi jo ejt meg szeretlek puszi semmi, csak azt írta hogy holnap este beszélünk mert napközben dolga lesz. Olyan fura ,nekem tényleg fontos ő mert olyan jól biztonságban érzem magam vele.

De azt is oda írta mikor kérdeztem mi a baj? Azt írta nincs gond nyugi, holnap este beszélünk? Ugye nem akar szakítani?



dec. 23. 06:41
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Kocsival vitt ,ő fizette a panziót is ,már többször taliztunk de most feküdtünk először le.
dec. 23. 06:42
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Este megtudod...
dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Kimért alig akart vissza írni máskor megy édesem így szeretlek úgy kívánlak volt.
dec. 23. 06:44
 4/55 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha este nem voltál neki olyan jó lehet más dolga lesz.
dec. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem minden férfi örül annak, ha szűz a nő.
dec. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
88%

Tehát sikerült belehabarodnod egy primitív bunkóba, akinek te voltál a tegnap esti lyuk (és semmi több).


Vagy.. esetleg nem lehet, hogy nem mondtál neki valamiben igazat, és ezt rossz néven vette?

dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes férfi nem az a bunkó forma amire gondoltok.
dec. 23. 07:14
 8/55 A kérdező kommentje:
Utána is aranyos volt a kocsiba
dec. 23. 07:15
 9/55 anonim ***** válasza:
91%
Várd meg az estét, addig meg ne ezen stresszelj. Nem tűnik jó jelnek, de nem ismerjük a fickó hátterét (pl nős), anélkül csak lottó minden. Szóval, este okosabb leszel.
dec. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp biztató előjelek, de ne legyen igazam. Szurkolok neked!
dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!