Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek ! Ti szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek ! Ti szeretitek ha húzzák, csipkedik a mellbimbótokat, úgyhogy egy kicsit fáj is ?

Figyelt kérdés
Meglepődve tapasztaltam hogy a feleségem is szereti ezt...

dec. 23. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet általánosítani, hogy szeretjük/nem szeretjük, mert minden embernek más és más amit szeret, máshogy viszonyul a teste. Van aki szereti, van akinek kimondottan fáj, és nem a kellemesen fájós fajtából.
dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Jónéhány nő után azt tudom mondani, hogy ez nőknél nagyon egyénfüggő, és főként ciklus időszakától is függ. Barátnőmnek pl ciklus előtt pár nappal, és közben hozzá sem lehet érni. Utána pedig szinte érzéketlenek lesznek neki, bármennyit játszhatok a bimbóival. Nem érez kb semmit, de izgatja, hogy nekem tetszik. Érdekes módon menstruáció után a mellei is érezhetően puhábban "üresebbek" lesznek, mensi előtt 1-2 héttel már sokkal duzzadtabbak neki.
dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szeretem. Alapból nagyon érzékenyek, és ha menstruáció előtti héten történik, akkor kifejezetten fájdalmas.
dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem. Sajnos nem túl érzékenyek a mellbimbóim, úgyhogy nem kell velük finomkodni.
dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, bejon
dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint imádom. Bár nekem annyira nem érzékenyek alapból sem, szóval az enyémre bátran lehet csipeszeket is tenni. Egyéntől függ hogy ki mennyire szereti és menjire bírja.
dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
szeretem, melltartó alá csipesz :)
dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
igen szeretem:)
dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!