Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyi idő után jogos megállapí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után jogos megállapítani, hogy a másik nem felel meg szexuálisan?

Figyelt kérdés
Van ez az alapvető kulturális kód, hogy a férfi az aki kezdeményez, ő irányit, a nő meg ezt élvezi. Ezzel a legtöbb embernek semmi baja, nyilván én vagyok az átlagtól eltérő, hogy ez nekem nem felel meg. De én olyan nőt akarok, aki maga is hajlandó “dolgozni” az együttléten. Persze úgyis ez lesz rám sütve egyesek által, de nem durva dolgokra kell gondolni. Nyilván ezt konkrét időben nem lehet meghatározni, inkább úgy lehet hogy mit tudom én, 10-15 együttlét után már nem érdemes várni hogy nagyon mást még fogsz kapni, mint ami van.

#mozgás #kezdeményezés #Darab fa az ágyban
dec. 25. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, 10-15 után már nagyon fogsz mást kapni.
dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem nagyon
dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!