Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinte minden nap jön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden nap jön egy kérdés a farok méretről. Én úgy tapasztaltam, hogy kevés kivételtől eltekintve semmi gond egy 15 centis szerszámmal. Gond nélkül ki lehet elégíteni a legtöbb nőt. Nem így van?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért vannak ezek a min 20 cm, meg hasonló szövegek, de talán 3 esetleg 4 nő volt, ahol méretileg kevés voltam. Ezzel szemben volt kb 4-5 akivel kínlódás volt a szex, mert annyira szűk volt. A nagy többségnek tökéletesen megfelelt a méretem. Volt egy aki a méhszáj mellett szerette, ha ingerlik. Viszont 19 centi kellett izgalmi állapotban. Volt olyan csaj akinek szex közben 8 centi volt a mélysége, de rettenetesen tág volt. Nem az extrém esetek a jellemzőek, ne ebből induljunk ki.
dec. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Vonalzot dugsz be nekik vagy honnan tudod ezt ilyen pontossággal?
dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

De ennek a farok méregetésednek sincs semmi értelme.

NA meg a hüvelyt is méred te?

dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy


1. 14 cm alatt kicsi, 14-18 cm-ig átlagos, és 19 cm felett már nagyról beszélünk.


Vagy


2. 12 cm alatt kicsi, 12-16 cm-ig átlagos, és 17 cm felett már nagy.


Melyik opciót választjátok? Akkor most én is kérdezek. :D

dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a nagyja még szűz, élőben (részben) meztelen nőt legfeljebb a strandon láttak monokinizés közben. Nem a többi palit kell figyelni, hanem az adott nővel kell mély kapcsolatot kialakítani és soha de soha nem mutatni, hogy neked ilyen kétségeid vannak. Ha egy férfi normális, udvarias, kedves, akkor nem nagyon kell attól félnie, hogy ilyet a szemére vessenek. Persze, kapcsolat szakadhat meg ilyen miatt IS akár, de felesleges és káros emiatt görcsölni.
dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!