Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50+os felesegek, ha otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50+os felesegek, ha otthon nem kapjatok meg a ferjeitektol amire vagytok kerestek magatoknak szeretot?

Figyelt kérdés
dec. 29. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező.

Pont, hogy fordìtva van.

Az 50+ os férfiak nem kapnak semmit a felesègeiktől.

A nőkre jellemzőbb, hogy 35 éves kortòl vagy inkább úgy fogalmazok, hogy két három szülés után már semmit nem akarnak adni és kapni szexuálisan.

dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

1.


Igen, a férjüktől nem akarnak kapni, na de mástól 🤣

dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ezt mi nem tudatjuk. 😉

dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, van állandó szeretőm. Minden hétvégén horgászik meg a haverjaival lóg. Nem fogok otthonülni.
dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
De bolondság, hogy két gyerek után nem akarnak semmit, volt egy laza kapcsolatom, asszem a hölgynek nem volt párja, 49 éves volt, barátkoztunk, messzi lakott, elutaztam hozzá, két óra beszélgetés, borozgatás, majd ő még mivel dohányzott, lement az udvarra, én addig megzuhanyoztam, eldőltem az ágyon, egy ágyban aludtunk, ezt megbeszéltük, alig jött vissza, egy percre rá, már ruha nélkül rajtam volt, nem volt itt semmi kérdés, "elmondta" mit akar, és sokszor akarta.
dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De bolondság, hogy nem hihető, hogy két, három gyerek szülés után a nő nem akar szexet.
dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szeretőm 51 éves nő 2 felnőtt gyerekkel.

Nincs a mennyiségű szex amire azt mondaná hogy elég volt.

De voltam olyan 28 éves nővel aki hanyattvágta magát, 5 perc alatt elélvezett, utána egy hétig nem szexelt.

dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn szingli pasiként is pont ilyen nőt keresek,az sem baj,ha szingli,s főleg teltebb!!!
dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de olyat, akihez erzelmileg nem kotodom. Minusz harminc ev.
dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es,ha nő vagy,nekem nem kell,hogy èrzelmileg kötődjünk egymáshoz,csak testi dolgok,mert nekem is csak erre van most szükségem!

40-es szingli pasi,s főleg a 8-as hozzászoló voltam,s vagyok!

jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!