Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valósak lehetnek azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valósak lehetnek azok a videók , ahol a csajok nyilvános helyen sétálnak meztelenül pl : Balaton part vagy egy város sétáló utcáján ?

Figyelt kérdés
dec. 29. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Van ilyen akit ez izgat.
dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na de van olyan bátor csaj , aki világos nappal egy nagy város sétáló utcáján , meztelenül végig mer sétálni , amikor a legnagyobb a tömeg ott ?
dec. 29. 18:10
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Elküldhetnéd azt a videót, ahol a Balaton parton sétálgatnak meztelen csajok :D
dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy nem igazi hanem össze vágott és csak kis nyálcsurgatóknak csinálják ezeket a videókat.
dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3

Ha megtalálom a videót , küldöm .

dec. 29. 21:39
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fura volt mikor a csaj meztelenül járkált a városban és a járókelők még csak oda sem néztek , mintha természetes lett volna számukra a látvány .
dec. 29. 21:41
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyen videok, nem csak a balaton parton, ha nem budapesten is.
dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És ezeket a videókat valóban úgy veszik fel , hogy a csaj tényleg meztelenül flangál az utcán ?
dec. 31. 14:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen , ezt ugy veszik fel, hogy acsaj meztelen sétál az utcán.

Álltalában 3 ember van, a csaj aki meztelen, egy aki kamerázik , és egy aki fogja a csaj ruháját.

Járokelök nem fognak szolni , esetleg rendör , vagy közteres.

jan. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Komolyan én azt gondoltam , hogy ezek mind csak manipulált videók , mert azért ha az utcán az emberek egy pucér nőt meglátnának , azért csak , csak oda néznének , sőt a fiatal srácokról nem is beszélve .

Na de mindenki ment el a meztelen nő mellett rezzenéstelen arccal, mintha ez természetes lenne .


Viszont valamelyik nap , találtam egy másik videót is , ahol egy magyar csaj valami horgásztó partján vetkőzött le és sétált végig a parton .

Na ott a horgászok össze csődültek hamar és biztatták a csajt , hogy ne szégyelld magad kicsike , ez az , csak így tovább , gyere ide majd én segítek - stb it kiabáltak neki és voltak , akik közös fotót is készítettek magukról a csajjal .

Ott egyértelmű volt a helyzet , hogy az teljesen valós volt .

jan. 1. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!