Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holgyek, milyen erzes volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek, milyen erzes volt, amikor eloszor a szatokba elvezett egy srac?

Figyelt kérdés

dec. 30. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Élvezetes
dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett,jó volt
dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem behánytam
dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Szeretem es csokolozni is utánna csak a fiuk nem szeretnek csokolozni
dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Eddig a 3-as válasz áll a legközelebb a valósághoz
dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm felkészített. Azt hittem mindent tudok róla, de tuleltem. Akkor nem nyeltem le, visszacsorgattam a pasira
dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#4, ez nem minden pasira igaz. Én szeretek utána csókolózni a csajjal. Sőt, tele élvezett puncit nyalni is szeretek. Csak nekem eddig összesen 1 olyan csajom volt, aki ebben szívesen partner volt, a többinek nem tetszett.
dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#4 Én szeretek úgy csókolózni, sokszor szoktam ilyet csinálni, ha a lány nem szereti, ha a szájába élveznek, akkor a szája köré engedem, és onnan nyalom le.
dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de nem volt rossz. Érdekes, hogy nekem sosem jutott eszembe kiköpni. Első pillanattól mindig lenyeltem, később jöttem rá, hogy egy csomó nő kiköpi. Nekem ez valahogy sosem jutott eszembe opcióként, akármilyen íze is volt. 26N
dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#4, egy alkalom volt amikor az exem a szájában tartotta miutan elmentem es intett, hogy üljek fel alelt allapotombol, na, az igazi szerelmeskedéses csok volt es tetszett. Azota sem volt hasonlo. 43 f
dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!