Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít a férfiaknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a férfiaknak, ha egy alapból nekik tetsző nőnek jó (de nem erős, parfüm) illata van?

Figyelt kérdés
jan. 2. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Számít, pozitív értelemben.

De én a nem túl erős és egyértelműen a friss, aqua típusú, "hűvös" illatú parfümöt kedvelem.

jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megb@szná.
jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1 Tudsz konkrét parfümöt mondani ilyen illattal? Hogy mire gondolsz.
jan. 2. 13:59
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagyon fontos az illat. Ha nem olyan, ami rám hatással van, nem vonz a nő.

Parfűm az én orromnak túl tömény, túl erős.

Enyhe tusfürdő, öblítő, dezodor, tisztaság-illat amit szeretek egy nőn.

jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik akkor nem

A parfumje erdekel😊

jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Számít, de most nem azét foglak megkívánni, vagy randira hívni mert egyszer hirtelen jó illatod van. Amit elérsz vele, hogy egy pozitív élményt keltesz a fejemben. Ha rájövök, hogy miattam van az egész, akkor még egy pozitív élmény mikor felismerem; "Jajj, de cuki ez a lány, hogy még erre is figyelt 🤗"


A figyelmet minden esetre felkelti akkor is ha amúgy nem az esetem az illető. Ez pont olyan mint egy nagyobb dekoltázs. Csak pár pillanatnyi előnyhöz juttat. Egyszer-egyszer

jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzáteszem, hogy harmincon túl vagyok már (mármint 30 életéven 😁)


Legutóbbi (jelen állás szerint 6os voltam)

jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

4-es vagyok. Előre bocsátom, hogy lesz@rom a dolgot, csak nem értem, ha erre a kérdésre, amire nyilván mindenki a saját ízlése alapján ad választ, a válaszomat ki és miért pontozta le?

Üzenem az oldal moderátorainak, hogy ez a lepontozósdi egyáltalán nem segíti elõ, hogy meghozza a kedvet a válaszírásra.

jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3# igen, a kedvencemet írom, (bár Armaniban is van hasonló), de konkrétan a Mexx Ice Touch Women pl a csúcs nálam és nem is horror az ára a kisebb kiszerelés 4-5 ezer.
jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam ez duplán hatásos, érvényes. Konkrét parfümöt nem tudok.
jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!