Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi mellett ki tud folyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi mellett ki tud folyni a sperma?

Figyelt kérdés
Sokszor észreveszem, hogy szex után a külseje a guminak olyan, mintha spermás lenne. Pedig nem lyukadt ki, bele szoktam fújni, biztos, ami biztos, hogy lássam nem-e szakadt ki. Még is ilyen a külseje. Máshol nem tud kijönni, szóval a kérdés, hogy vissza tud folyni? Vagy ez a barátnőm nedvessége, ahogy habosra lesz verve szex közben?
jan. 2. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Kicsi a fűtyid és kitud folyni.
jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább a barátnőd nedve. Ha nem lankad le akkor nem tud kifolyni. Addig elég szorosan illeszkedik a farkadhoz a gumi.

De egyszerű kideríteni. Töröld le és szagold meg. Elég nagy különbség van a puncinedv és a sperma illata között.

jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kívülről a bnőd pi.naszaftja van a kotonon. Nyald le róla nyugodtan és rájössz! ;)
jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tud kifolyni, ..de ellenben le tud csúszni,és észre sem veszed, csak miután elsültél. A másik veszély meg az is hogy el is tud szakadni.

Mind2 esetében 9 hónap múlva lehet eredmény.


A külső nedvesség amit láttál, az meg a punciból eredt,mert tudnilik a nők nedvesek lesznek ha kefélik őket, ..főleg ha jól csinálod,és nem 2 perces vagy.

jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azert egyetlen esetben letezhet. Ha valakibol ugy jon az elovaladek, mint a szokokut. De csak akkor.
jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát a lecsúszást utólag észrevenném. Mindig úgy húzom ki, hogy fogom a gumit is. Illetve 54-es a méretem, de 52-eset használok, mert nekem kényelmesebb. A szakadást is észrevenném, mert mint írtam, bele szoktam az akció után fújni, hogy nincs-e rajta sérülés. Az szelelne.

Olyan szokott lenni, hogy az aktus során néha merevebb vagyok, aztán kevésbé, és ez váltakozik, ezért néha a végén már kicsit lentebb van, de még mindig meg tudom fogni magamon, még mielőtt kihúznám.

jan. 2. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:

A gumi is be van kenve valamivel.

Van amelyik spermaölővel.

Nem fordítva vetted fel és úgy tekerted le véletlen?

jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok retardált :D fel lehet egyáltalán fordítva? Le sem gördül
jan. 2. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nő huvely nedve!
jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!